Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan változtassak rajta?

Figyelt kérdés
15F vagyok és még nem volt csajom. Félek kezdeményezni, és félek attól hogy lekoptatnak és az rám nézve ciki. Amúgy nem vagyok csúnya meg minden. Azért majd egyszer csak összejön, nem?:) Több csaj is volt akinek már bejöttem és voltak csajok akikkel tuti összetudtam volna jönni. Meg a legtöbb korombeli idősebbekre bukik. 12-13 éves csajokkal meg nem állok le.
2011. jan. 14. 22:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy elkésve semmivel.Én kifejezetten szeretem az ilyen félénkebb srácokat. Hátha téged is megtalál egy ilyen csaj ;) Amúgy változtatni nem nagyon lehet rajta, illetve nehéz. A fiúk egyébként is később érnek, 17-18 éves korodra mersz majd kezdeményezni, addig próbálkozz, gyakorlat teszi a mestert :D
2011. jan. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!