Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Képtelen vagyok élvezni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képtelen vagyok élvezni a szexet, hogyan változtassak rajta?

Figyelt kérdés
Már két éve élek párkapcsolatban és egyszerűen az utóbbi fél évben nem sikerül a páromnak kielégiteni.Szeretem őt nagyon,és ő is engem, szeretek vele lenni, de mikor sor kerül a dologra bármennyire próbálkozik nekem nem megy,orálisan is, de úgy sem, próbálkoztunk változtatni rajta különböző poziciókkal, hosszú előjátékokkal, romantikával, de semmi eredmény,már mindent kipróbáltunk,nincs orgazmusom.A páromnak minden ok, de én hiányolom, régen nem volt ezzel gond.Várom a tanácsokat 21/L
2010. jan. 8. 20:03
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Keressetek fel egy szakértőt!JObbat sajnos nem tudok mondani!
2010. jan. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%
Biztos szívből szereted még a párod?
2010. jan. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
35%
Ha nem élvezed a szexet, minek csinálod? Inkább töltsd az időd valami hasznossal :D
2010. jan. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Természetesen hogy szeretem, egy kapcsolathoz hozzátartozik az együttlét is. Velem lehet valami gond?Ti voltatok már hasonló helyzetben?
2010. jan. 8. 20:14
 5/8 anonim ***** válasza:
84%

3. válaszoló: azt írta, hogy az utóbbi fél évben nem sikerült őt kielégíteni. 2 éve vannak együtt, tehát előtte valószínűleg sikerült neki. Akkor mi az hogy sz*r az ágyban?


Bocsi, sajnos muszáj volt hozzászólnom. Egyébként én is azt mondom, hogy keressetek fel szakértőt.

2010. jan. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

velem is ez volt, fél évig minden ok.....aztán hosszú időn keresztűl nekem sem sikerűlt elmennem bármit,bárhogyan is csináltunk...aztán a napokban mikor már nem is számítottam rá megint sikerűlt elmennem...azóta minden ok és remélem így is marad....


Szerintem ne görcsölj azon,hogy nem lesz orgazmusod egyszerűen csak próbáld élvezni a dolgokat.....

amúgy szoktál maszturbálni?akkor sikerűl elmenned?mert ha igen akkor csináld azt a párod társaságában....így neked is jó lesz és neki is...

sok sikert...remélem rendbe jönnek a dolgok

2010. jan. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is már nagyon ragörcsöltél hogy elakarsz menni,lazits és élvezd talán ugy jobb lesz.
2010. jan. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csak a pároddal nem megy, egyedül igen?
2010. jan. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!