Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kialakulhat valami több is a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kialakulhat valami több is a korkülönbség ellenére, mint vonzalom?

Figyelt kérdés

Értem ezalatt, hogy kialakulhat valami több, mint pusztán szexuális vagy baráti vonzalom két olyan ember között, akik között "~7" év korkülönbség van? És most inkább az idősebb fél/felek válasza érdekelne.

Nyelvet tanítok középfokig, így elég sok nálam jóval fiatalabb fiúval illetve lánnyal vagyok "kapcsolatban".

Egy ilyen órán, sokakkal el-el kalandozik a téma a nyelvtanulástól. Bár szerintem ez normális. Nem várhatom el egy középiskolás tanulótól, hogy egyfolytában figyeljen, koncentráljon másfél órán keresztül, ha egy száraz órát tartok neki...

A lényeg az, hogy sok ember hajlamos többet érezni egy olyan ember iránt aki foglalkozik vele, aki okosabb nála (ugye ez nem nehéz, mivel ő jön hozzám okulni...) és még beszélgetni is lehet vele...

Sajnos már több lánytól kellett ezért megválnom, vagy legalábbis többször kellemetlen helyzetbe kerültünk emiatt, mert ő többnek gondolta a dolgot a valóságnál... Nem hibáztatom őket érte, hiszen tényleg bármiről beszélgetek velük amerre elkanyarítják a témát és ezt nehéz kezelni, de akkor is zavar.

Szóval érdekelne, hogy szerintetek ki tudna -e alakulni mondjuk bennem több, mint pusztán testi vágy egy ennyivel fiatalabb lány iránt? A szerepeket fel is lehet cserélni... A lényeg illetve a kérdés változatlan.

Úgy gondolom, hogy sokat számít az is, hogy mennyi idősen van két ember között 7 év... Szóval nyilván nem kérdezném ezt itt meg, ha 40 éves lennék.. Akkor természetesen simán adnék egy esélyt "magunknak" egy 30as évei elején járó hölggyel, de mégis csak egy 22-29 vagy 17/24 nem ugyan az, mint a 40/33. Vagy csak én gondolom ezt így? Én bonyolítom ennyire be?

Mégiscsak teljesen más még egy ilyen fiatal lánynak az értékrendje illetve az egzisztenciális háttere, mint egy 30 fölöttinek.. Ott már nem oszt nem szoroz ennyi idő szerintem, sőt talán több se.


Ui.: Ugyan feltehettem volna ezt a kérdést másként is, mert épp a napokban szembesültem azzal, hogy egy nálam 7 évvel idősebb hölgy aki segít a pszichológia vizsgáim biológiai részére felkészülni sétálni hívott illetve külföldre is menne velem, de a lényegen nem változtat, hiszen én abban vagyok tanácstalan, hogy az ilyen 17-29 éves korosztályban mennyire ajánlott a 7 év korkülönbség az idősebb nézőpontja szerint.


2011. jan. 14. 22:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Én korkülönbséggel óvatosan bánnék. 25 év alatt minél kevesebb, annál jobb.
2011. jan. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
20 fölött nem számít szerintem.Mármint ha a fiatalabbik fél múlt 20.Hát a 17 év..azt nem tudom..:)
2011. jan. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

a mai lányok sokkal éretebbek(nem csak testileg)így szerintem a 7 év(de akár a 10)korkülönbség se gáz.

20 év fölött meg pláne

2011. jan. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

fiatal lany?idös ferfi?

vagy forditva,

az én velemenyem:nem szamit a korkülönbsség,ha ket ember nagyon jol megérti egymast.

fiatal lany én volnék:17 évesen volt egy 4 évig tarto kapcsolatom egy 27 éves fefival

öreg lany én volnék:22 ßevesen volt egy 6 évig tartó kapcsolatom egy évvel fiatalabb ferfival.

fiatal lány én volnék:29 évesen meghazasodtam,49 éves ferfival.


(a fiataltol lett egy gyermekem,aki most 6 éves lesz.es a ferjemmel neveljük,


tehát,a kor nem szamit szamomra ..ha ha ket ember szereti egymast.akkor az öszinte szerelem,es le kell ssszzzaarrrrnnnniii ki mit mond!

2011. jan. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!