Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha nagy a korkülönbség de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nagy a korkülönbség de megvan a vonzalom, milyen gesztusokkal, tettekkel, szavakkal stb tudnám elcsábítani a kiszemeltemet?

Figyelt kérdés
Én lány ő fiú és ő az idősebb. Srácok ti mit szerettek, mi csábít el titeket? És csajok ti hogy vettétek észre, mi vált be, amivel megszereztétek a "zsákmányt"? :D
2010. ápr. 16. 20:46
1 2
 1/12 anonim válasza:
kiszemelt?...hogy nezhet ki??...szegeny...
2010. ápr. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
mennyi a korkülönbség?és te mennyi vagy? így nehéz elmondani h mit tegyél.
2010. ápr. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
18, 38 :$
2010. ápr. 16. 21:22
 4/12 A kérdező kommentje:
A poénkodást, már ha ezt lehet annak nevezni nem 1 ilyen kérdésnél kéne, ami kamu vagy tényleg látszik, hogy buta a kérdés feltevője oltogassátok, de ezt komolyan kérdeztem és komoly válaszokat szeretnék.
2010. ápr. 16. 21:24
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mikor disszidáltak a fiatal pasik az országból? o.O Viccen kívűl; hagyd a fenébe, nem valószínű, hogy túl komolyan venne.
2010. ápr. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi, de várom a segítségeket meg ötleteket :)
2010. ápr. 16. 21:35
 7/12 anonim válasza:
attol meg lehet buta a kerdes feltevoje
2010. ápr. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ne célozgass, köszönöm. Amúgy meg nem vagyok buta, elmondanád mi a problémád?
2010. ápr. 16. 21:39
 9/12 A kérdező kommentje:
És nem ezzel szeretném betelíteni a válaszokat, hogy te itt provokálsz.
2010. ápr. 16. 21:40
 10/12 anonim ***** válasza:

Én pár évvel idősebb vagyok nálad (csak picivel) de a pasim idősebb, mint amit írtál.


Én simán bepróbálkoztam nála, mintha velem egykorú lenne, mindegy az.

Ugyanúgy nyomultam, és tudattam vele, hogy kívánom meg akarom, ennyi.


Egyébként szerintem simán mondd el neki mit akarsz, ha a közeledésedből nem jönne rá. A közeledés alatt értem azt, hogy próbáld megcsókolni vagy valami hasonlót.


Vagy ha itt még nem tartotok akkor csak flörtölj vele.

2010. ápr. 17. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!