Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjam vagy csinaljam?

Figyelt kérdés
Van egy lany akit mar tobb mint egy fel eve ismerek es nagyon jol kijovunk nagyon jo baratok vagyunk:D.De nekem nagyon megtetszett idokozben:D Ma volt az elso randi es mind a 2 en nagyon jol ereztuk magunkat aztan hazakisertem es ugy valtunk el hogy majd jovohet hetvegejen megyunk majd bulizni egyutt.De penteken el szeretnem hivni egy parkba hintazni emg beszelni es nem tudom hogy mondjam el neki hogy mennyire tetszik nekem meg bejon stb vagy terjek ra a lenyegre es csokoljam meg beszed nelkul.Elore is koszi 17/F 18/L
2011. jan. 14. 23:20
 1/5 anonim ***** válasza:
mondjam vagy mutassam? ez az aktiviti show.
2011. jan. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én a csókra szavazok 22/L
2011. jan. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én meg rád 22l :D


19F

2011. jan. 15. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

ne kapkodjál! ha megcsókolod mindent elronthatsz. Ne izguljál, nem kell félni, csak egy lányka. Legyél határozott, ez imponálni fog neki, de ne játszd túl. Ő jobban izgul hidd el! A másik meg nem kell elmondani semmit, ha kicsit is értelmes érzi ő hogy mi van, csak teszi magát, nagy játékosok a nők. Te vagy a férfi rajtad áll minden, és ez jó mert az lesz amit te akarsz! Hívd el hintázni, meg beszélgetni sétálni... Ha együtt vagy vele, és ok a dolog, akkor ő is akarni fogja majd a csókot. Hidd el minden úgy fog jönni ahogy kell.


csak lazán öcsi, rá kell jönni ennek az ízére:)


TOM 25f

2011. jan. 15. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
oke koszi szepen:D
2011. jan. 15. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!