Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan csináljam? És hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csináljam? És hogyan mondjam el neki?

Figyelt kérdés

Régen órákat beszéltünk. Nagyon jól kijöttünk. De volt egy idő mikor sokáig nem beszéltünk. Akkor volt egy barátnője. Mikor szakítottak én újra próbáltam vele beszélgetni, de már nem volt olyan mint régen. : ( ….Hogyan tudnék újra közelebb kerülni hozzá…ráadásul én többet szeretnék mint puszta barátság… Hogyan szerezzem meg őt…segítsetek…

válaszokat előre is köszönöm :)


2010. aug. 8. 22:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Kezdetben hivd el randira, akkor talán le esik neki :)
2010. aug. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha a szemébe nem mered mondani akkor msn-en mond meg neki,úgy könnyebb.
2010. aug. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Punk300 válasza:
mond meg hogy tetszik neked és hívd el randira
2010. aug. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Aranyos vagy! :)))

Kezd úgy, hogy célozgass.

Végül egy utolsó, nagy, feltünő célzást adj neki...Ha akkor nem tűnik fel neki, akkor egyre többször akarj vele találkozni, olyankor nevess a viccein...stb...bújj oda hozzá néha, öleld át.Ilyenek.:)

Gyerünk.Menni fog!:)

2010. aug. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!