Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom, hogy mit érezhet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, hogy mit érezhet, és hogy mit akar. Már teljesen kész vagyok. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Az osztálytársamat már 2 éve szeretem, de ő csak kb egy éve kezdett el közeledni hozzám.

Volt már köztünk szinte minden, éppen csak nem feküdtünk le, de már petting meg csók volt. Ezen kívűl nagyon jól ismerjük egymást, mindent megbeszélünk.

Én szeretnék tőle többet, ezt ő is tudja.

Eleinte azért nem akart velem járni mert osztálytársak vagyunk, de már ezt se mondja, mostmár csak fél hogy elveszítene, hogy ugyan úgy járna mint a volt barátjával.

Semmijen érvvel nem tudom meggyőzni.

Viszont szerinte is boldogok lennénk, de nem tudja hogy mit akar.

Utalt rá hogy szeret, de azt se mondja ki, és nincs meg nélküle, többször mondta már hogy én vagyok neki a legfontosabb és hogy csak én vagyok neki.

Én néha úgy érzem hogy szeret néha pedig hogy mégsem, és ha kérdezem nem ad egyéltelmű választ.

Ebbe a vegetálásba én már teljesen kikészülök lassan, de nem akarok más lánnyal lenni, nekem ő kell, úgy érzem ő az igazi.

Ha megkérdezem hogy lesz e köztünk majd valami azt mondja hogy igen, de ha megkérdezem hogy mikor vagy meddig várjak akkor megint nem ad egyértelmű választ.

Eleinte azt hittem, hogy csak játszik velem, de már biztos vagyok benne hogy nem, csak még nincs kész vagy nem tudom.

Gondoltam már arra is hogy megcsókolom (mert jelenleg nem csókolózunk egy ideje), de nem tudom hogy jó ötlet lenne e, nem hiszem.

Szerintetek mi játszódhat le benne, illetve mit érezhet, és mit akar.

Én próbálok bele látni és megfejteni de annyira elássa hogy nem tudom.

Valamint abban is segíthetnétek hogy hogy gyorsíthatnám fel a folyamatot.

Köszönöm a válaszokat.


18/F


2011. jan. 15. 17:03
 1/8 A kérdező kommentje:
Légyszives válaszoljatok!
2011. jan. 15. 17:36
 2/8 anonim ***** válasza:
a csaj egy rib@nc..:)
2011. jan. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én amikor épp a felénél tartottam olvasás közbe pontosan arra gondoltam, hogy azt írom, hogy csókold meg. Szerintem ő még fél vagy nem is tudom. Nem kérdezgetni kell hanem lépni! Hívd el őt egy romantikus helyre, vagy nem is kell, hogy feltétlen az legyen, hívd el őt sétálni egy parkba, vagy akárhova, ahol nincsenek sokan, valami szép helyre. Majd kerülj hozzá köze és csókold meg, majd amikor magyarázni akar ne hagyd, csak csókold tovább, persze ne erőszakosan, éreztesd vele, hogy szereted. Majd mesélj mi lett. és majd még szívesen segítek :)
2011. jan. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

1. A csaj nem ribanc

2. Köszönöm szépen, majd meglátom mit tehetek.


Még várom a válaszokat.

2011. jan. 16. 02:37
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez nagyon gyenge szituáció. A mindennapok kötnek össze benneteket nem más (legalábbis részéről). Próbáltad már megfordítani a helyzetet?

Ne keresd, keressen ő téged. Ne hívd, majd felhív, ha akar valamit. Ha meg nem keres, akkor eddig hazudott, csupán jó vagy időtöltésnek, ameddig nem jön egy jobb.

2011. jan. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Figyelj, nem akarlak elkeseríteni, de ez elég átlátszó indok,hogy azért nem jár veled, mert egy osztályba jártok, meg fél hogy elveszítene...

De hogy pozitívat is írjak:) Biztos,hogy nem vagy közömbös neki, ha tényleg volt csók, stb...az is lehet,hogy egyszerűen fél a változástól,amit te jelentenél neki. Éppen ezért én is azt mondom, vidd el valami meghitt, romantikus helyre (séta, kávé, tea,stb.) aztán ott lépj...ha akar tőled valamit, hidd el nem fog ellenkezni:)

Hajrá, drukkolok:)

2011. jan. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi.

Nem caak időtöltés vagyok neki. Így nehéz visszaadni milyen a kapcsolatunk de többet érez mint barátság az biztos ő is mondta már meg más is.

Lesz belőlünk valami csak, igen,fél a változástól.

2011. jan. 17. 17:17
 8/8 anonim válasza:
Szerintem csak túl bizonytalan vagy fél...de lehet hogy nagyon élvezi a helyzetet a lányok általában élvezik ha törődnekbvelük. Tudom mert én is lány vagyok. De ha ő is mondta hogy te vagy neki a legfontosabb akkor szerintem nincs semmi gond csak egy kicsit kéreti magát. Lehet hogy attól fél hogy gáz lesz a helyzet ha netán szakítotok és osztálytársak vagytok ugye ès ezèrt minden nap találkoznátok. De a csók az lehetséges hogy beválna. Ha ismerném jobban többet tudnék mondani
2012. nov. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!