Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Teljesen el vagyok keseredve....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen el vagyok keseredve. Mit tegyek? Sosem voltam még ilyen helyzetben!

Figyelt kérdés

A helyzet a következő: párommal másfél éve ismerjük egymást és másfél éve élünk együtt, egy fedél alatt.


Szeptember óta melózik és suliba jár, így nagyobb rajta a stressz. Azóta megromlott a szexuális életünk. Heti 1szer szeretkezünk, akkor is csak 10 percesek a menetek. Havi 1szer kapok valami orális dolgot.


Úgy érzem, mintha nehezére esne szerelmeskedni, mintha munkának tekintené. Hogy neki az felelne meg, ha én lesz.pom és aztán alszik egyet. Vagy amikor elkezdjük van kedve aztán már nem tartja érdekesnek. Persze nem mutatja ki de valahogyan érzem rajta hogy ez nem a régi igazi...


Eljutottunk arra a pontra hogy én már nem kezdeményezek. Rideg vagyok. Fura ha hozzám ér. Már nem igénylem az érintését. Kezdek elhidegülni tőle. Teljesen össze vagyok törve. Megjátszom ha mosolygok, hogy ne bántsam meg.


Tegnap erőt vettem magamon, és felvetettem, hogy mi lenne ha félre állnánk valahol autóval és kicsit kényeztetnénk egymást? Kocsiban úgysem csináltuk még. Ő azt mondta hogy ködben nem akar hülyéskedni.... Kifogásnak tartom. Melyik pasi ne örülne ennek?


Persze este próbálta menteni a helyzetet, jött az hogy fürödjünk együtt és szeretne velem szeretkezni (bújt össze vissza, csókolgatott, hívogatott) de addigra már olyan szinten elment a kedvem, hogy nyűgnek éreztem a dolgot.


Reggel is próbálkozott, nagy nehezen rávett, abból az lett, hogy lesz.patta magát, aztán megígérte hogy utána fürdünk és szex. De a fürdésből nem lett semmi....

És ez nem az első alkalom.


Járt már valaki hasonló helyzetben? Ő neki egyébként nem tűnik fel mi van. Folyton kérdezi mi bajom, de hogy mondjam meg neki mindezt?


Az élet minden területén mellettem áll és segít és elkísér és vigyáz rám, tehát mindenhol minden okés, csak a szexuális életünk lett egy nagy nulla.


Kérlek segítsetek, adjatok jó tippeket mert csak nyűglődünk és teljesen el vagyok keseredve....


23/l


2011. nov. 19. 14:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Velem sosem fordult elő ilyesmi, szóval nem igazán tudok tanácsot adni. Az viszont biztos, hogy a te önértékelésednek ez nem tesz jót. Mindenféleképpen beszélj vele erről nyugodtan, higgadtan. Aztán majd valahogy csak alakul.


24/n

2011. nov. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Velem sem fordult még elő ilyesmi. Azt sem tudom mit tehetnék.
2011. nov. 19. 14:14
 3/11 anonim ***** válasza:

"Ő neki egyébként nem tűnik fel mi van. Folyton kérdezi mi bajom..."

Neked van agyad? Használni tudod? Érzed, hogy a két mondat egymás után szöges ellentétben van?


Jó, értem én, hogy nem tudod hogyan, de el kéne mondanod neki. Ha szereted őt, akkor szeretettel mondd, ha nem, akkor meg mindegy, max. vigyázz az ő érzéseire.

2011. nov. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én is teljes munkaidő mellett tanulok, levelező tagozaton. Átérzem a fiúd helyzetét, ez olyan, hogy hazaérsz melóból, sokszor utána legjobb lenne semmit sem csinálni, hisz kifárad az ember. De nem ülhetsz le, hanem mész, órákat hallgatsz, dolgozatokat, esszéket írsz... Elég fárasztó tud lenni sokszor, igénybe veszi az embert. Állandó nyomás alatt érezheti magát, hisz egyszerre több területen is teljesítenie kell.


"Persze este próbálta menteni a helyzetet, jött az hogy fürödjünk együtt és szeretne velem szeretkezni (bújt össze vissza, csókolgatott, hívogatott) de addigra már olyan szinten elment a kedvem, hogy nyűgnek éreztem a dolgot."-látod, akarja ő, fontos vagy neki, csak lehet épp fáradt volt, én átérzem azt a nyomást, amiben ő van most.

2011. nov. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

14:32, nem érzem hogy ellentétben lenne a két mondat.


Úgy értettem hogy nem veszi észre hogy a kapcsolatunk lefelé ível, de látja hogy bajom van és kérdezi hogy mi. Igen, igazad van el kéne neki mondom de már annyit beszéltünk erről(és olyankor kis időre változott is a helyzet) hogy ha meg elmondom akkor kényszerből fogja csinálni. Vagy rosszul gondolom?



14:36, neked is nagyon szépen köszönöm a választ!

Átérzem a fáradtságot, meg is értem(egy bizonyos szintig).


De nyáron is rengeteget melóztunk. Ő is, én is. És mindig volt erőnk egymásra. A másik meg, hogy meló után akkora lelkesedéssel megy el még két órát edzeni(én is járok egyébként vele edzeni, tehát közös program). Ha arra van ereje, kedve, akkor a szex miért kivétel?

Nem tudom mennyire érthető....


És ilyenkor eszembe jut az hogy maikor nyáron még csak én dolgoztam, ő kikötötte, hogy ne legyen majd olyan kifogásom hogy fáradt vagyok.


Mit tegyek? dobjam fel a szexuális életünket? De hogyan ha ő nincs benne. Annyi ötletem lenne pedig, de elveszi a kedvemet az egésztől.


ha valakit szeretsz, azt kívánod is, nem?

2011. nov. 19. 14:45
 6/11 A kérdező kommentje:
Gondolkoztam azon, hogy lehet jót tenne nekünk egy-két nap külön alvás.
2011. nov. 19. 14:47
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Meló mellett a tanulás érvágás... Én soha nem vágnék így bele, legalábbis felsőoktatásba biztos nem. Max valami okj szakképesítést ami nem nehéz, de meló mellett fősuli vagy egyetem... Hát nem irigylem a párod!!! És téged sem.


Az a baj, hogy nem kommunikálsz. Fogalma sincs arról, hogy téged mi gyötör. Ti nők sokszor azt hiszitek annyira nyilvánvaló minden. De nem! Nem vagyunk gondolatolvasók! Pláne nem egy olyan férfi aki meló után megy még tanulni... Örül hogy luk van a fenekén, és van egy párja akihez este odabújhat.

Azzal mentegetőzöl, hogy nem akarod megbántani, holott mégis csak úgyvéled egy pár napos különalvás segítene...


Hát tévedsz. Elidegenedsz tőle és ő kb úgy fogja érezni, hogy nem támogatod semmiben, nem vagy a társa, partnere akire számíthat. Tudom, hogy nem ez az igazság, de ez fog neki lejönni. Egy fáradt, kimerült ember már nem gondolkozik annyira objektíven...


Beszélj vele! Mond el neki azt, amit ide leírtál. Mond el neki, hogy teljesen kétségbe vagy esve, kezdesz tőle egyre távolabb lenni, nem érzed a szeretetét, stb.

Nyilvánvalóan közöld vele a lényeget.


A legutolsó opció legyen az hogy otthagyod, vagy szünetet tartotok. Ez már egy kétségbeesett menekülés lenne. Beszélj vele úgy, hogy érezze (meg te is érezd.....) hogy vele vagy, szereted őt, és akarod őt!


De ha tovább húzod a dolgot, tapasztalni fogod, hogy ezek a felgyülemlett indulatok úgy szakadnak ki belőled, hogy neked is fájni fog...


21F

2011. nov. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
És mondják az emberek, hogy a szexualitás nem minden. Ha az nincs rendben akkor kihat a szerelmi életre is sajnos. Ajánlom figyelmedbe a kommunikációt, ezt mondd el neki is amit nekünk, mikor azt kérdezi mi a baj. Ha nem tudjátok egymással megbeszélni az ilyen kérdéseket akkor az már rég rossz...
2011. nov. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

16:28:

Már hogyne működhetne az olyan kapcsolat...

De ahhoz 2 olyan emberre van szükség akiket nem érdekel a szex.


Ha az egyik félnek olyan igényei vannak, ami nélkül nem tud létezni és amihez kell a partner, de ő nem hajlandó részt venni benne, legyen az szex vagy bármi más, tönkremegy a kapcsolat.


21F

2011. nov. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Megpróbálom vele megbeszélni. Köszönöm a sok tanácsot! Sokat segítettetek!

És igen, igazatok van abban amiket leírtatok.

Nem lesz egyszerű menet sajnos, mert nagyon sértődékeny. Próbálom majd úgy hogy nehogy a férfiúi becsületébe tiporjak.

Köszönöm!

2011. nov. 19. 17:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!