Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mik azok a jelek, amelyekkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik azok a jelek, amelyekkel egy lány azt fejezi ki, hogy párkapcsolatot szeretne?

Figyelt kérdés
Vannak, akik puszta barátságból masszírozzák a fiút, esetleg oda is bújnak mellé, de vannak, akik teljesen tartózkodóak. Mivel senki nem egyforma, ezért nagyon nehéz kiigazodni a jeleken. De néhány példát írnál, kérlek?
2011. jan. 15. 20:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Érdekli a fiú minden dolga, sokat beszélgetnek, adott helyzetben hozzábújik... nekem ezek jutnak az eszembe:D amúgy valaki fél kimutatni, de mondjuk van olyan lány, aki üldöz, hogy mikor tudnánk 'találkozni' :)
2011. jan. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

vagyok annyira jóba fiú barátaimmal hogy alkalomadtán megöleljem őket(és ők is engem) illetve hogy valamiért odabujjak, és igen a barátok szoktam beszélgetni igen sokat, és általában sokat tudnak a másikról. de nem, mégse akar senki se többet.

de eprsze vannak azok, akik mindkezt 'flört'ként teszik, mert akarnak tőle vmit. de azthiszem ha már ennyi mindent csinálnak együtt, akkor azt is tudják hogy bejön e a másiknak vagy sem.


a másik véglet viccesebb, mikor fél közeledni. de azért azon is csak látszik hogy keresi e a szemkontaktust, hogy csillog e a szeme, vagy flegmán esetleg unottan néz rád.

2011. jan. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!