Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vannak olyan sokáig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak olyan sokáig együtt a lányok a papucs srácokkal?

Figyelt kérdés

Jó szándékú kedves lányok is. Rengeteg ilyen párt látok a környezetemben. Ezeknél általában az a közös, hogy a lány mindig szép meg bulizós, sok ismerőssel, a srác pedig nem azt mondom, hogy tipikus lúzer, de csendes, visszahúzódó, kevés ismerőssel, nem jár el bulizni, nem is jó tanuló.

Az egyik ilyen párnál nemrég tudtam meg, hogy a lány 2 év alatt 30(!!!) különböző sráccal csalta meg a barátját. Azóta is együtt vannak, mióta kiderült ez a barátja számára(1 éve kb.). A lány nem hagyta ott, a srác meg nem akarja kidobni, mert soha máskor nem lenne ilyen jó nője.

Más párok életéről nem tudok ilyen durva dolgokat, de a többieknél is a srác nagyon alá van rendelve a barátnőjének(még ha a barátnője amúgy jószándékú is).

Arra vagyok kíváncsi, hogy a lányoknak miért jó egy ilyen kapcsolat? Miért nem szakítanak a barátjukkal, ha külső szemmel is látni, hogy mekkora alá-fölérendeltségi viszony van a kapcsolatukban?


2011. nov. 17. 18:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%
Mert élvezik alázni a másikat. Tényleg.
2011. nov. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%
Gondolom a lány úgy van vele h ilyen balf*sz nem terem minden bokorbanA fiú meg hülye mint a s*gg,és nem érti meg h mással boldogabb is lehetne.
2011. nov. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
54%
Én is pontosan ugyanezt látom. Nagyon kíváncsi vagyok a válaszokra.
2011. nov. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
37%
Lehet, hogy a srácnak is csak dugni kell..
2011. nov. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
balf@sz a gyerek, egyes nők ezt élvezik, mert tudja hogy nem hagyja ott mert nehezen talál mást ezért inkább beletörődik
2011. nov. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
elsővel egyetértek.nőként
2011. nov. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

„a srác pedig nem azt mondom, hogy tipikus lúzer, de csendes, visszahúzódó, kevés ismerőssel, nem jár el bulizni, nem is jó tanuló.”


Attól még, hogy valaki csendes, visszahúzódó, kevés ismerőse van és nem jár bulizni, nem biztos, hogy alárendelt egy kapcsoaltban.



”Az egyik ilyen párnál nemrég tudtam meg, hogy a lány 2 év alatt 30(!!!) különböző sráccal csalta meg a barátját. Azóta is együtt vannak, mióta kiderült ez a barátja számára(1 éve kb.). A lány nem hagyta ott, a srác meg nem akarja kidobni, mert soha máskor nem lenne ilyen jó nője. „


Ez a tipikus balf.sz minta példánya. Ha neki ennyit ér az önbecsülés, akkor egészségére. Egy normális pasi már rég kib.szta volna az első húzásnál, de előtte össze verte volna. Szóval jó neki, hogy van egy külön bejáratú k.rvája, akit barátnőnek nevez? Aztán majd nevelheti a más kölykét.


”a srác nagyon alá van rendelve a barátnőjének(még ha a barátnője amúgy jószándékú is).”


Ha ez igaz, akkor nem annyira jó szándékú.


Minden nő erre vágyik. Kell nekik egy agresszív tahó állat, akivel dugnak és mellé egy normális jó szándékú srác, aki mellett kisírhatják magukat, aki körbe ugrálja őket stb.


Tanulság: csak azt lehet kihasználni, aki hagyja magát. Aki annyira farok, hogy lenyel 30 félrek.rást, csak mert jól néz ki a csaj, az nem érdemli meg az együttérzést.

2011. nov. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Gondolom te sem vagy velük a nap 24 órájában, de lehet, hogy a srác is sorba k.rogatja a csajokat.
2011. nov. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

#1-nek és #6-nak:

Tehát lehet, hogy ezek a párok szeretik a szadomazo szexet és a lány csak azért van a sráccal, hogy a szadista hajlamait kiélje egy mazochista srácon?


#7-nek: Nem azt mondtam, hogy minden csendes gyerek alárendelt, csak azt, hogy minden alárendelt csendesebb típus.:) Amúgy egyetértek a többi résszel.

2011. nov. 17. 23:52
 10/15 anonim ***** válasza:

,,A lány nem hagyta ott, a srác meg nem akarja kidobni, mert soha máskor nem lenne ilyen jó nője. "


Ott a pont,a csaj jól néz ki,ennyi számít,nekem is inkább ez,nem vagyok egy hős szerelmes típus legyen k_rva jó teste,felesleg nélkül nőies legyen,egy rib_nc az ágyban ennyi,ha ez meg van felőlem ha mással akar dugni egészségére.Engem nem zavar.És nem vagyok lúzer,hanem igenis alfahím típus,csak lazán kezelem amíg az elvárásaimnak megfelel és jókat dugunk addig nem zavar a dolog.Paul Osho: Szerelmesen könyvet ajánlom figyelmetekbe.

2011. nov. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!