Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Taktikázás a szerelemben? Te...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Taktikázás a szerelemben? Te mit tennél a helyemben?

Figyelt kérdés

Képzeld el, hogy egy 22 éves lány vagy és egyetemre jársz. (nem önszántadból, hanem mert anyád nagyon akarta hogy oda járj, azt ígérte mindenben segít, pedig te inkább levelezőn csináltad volna mint nappalin, mivel ott a tandíj...)

Képzeld el, hogy a szüleiddel nem jó a kapcsolatod (anyád folyton mindenért pofázik, apád sokszor részeg és igazából nem is ismered, bár egy házban laktok)

Képzeld el hogy 5 éve vagy egy barátod( 6 évvel idősebb nálad, van egy 3 milliós kocsija és házat akar venni 1-2éven belül! kb 15M ért!, megtehetné, mert kb észre se venné a PÉNZTÁRCÁJA, hogy NEKED vagy a CSALÁDJÁNAK bármiben segítene. (pl családjának adna haza egy kis pénzt kajára erre-arra, vagy NEKEM pl megvenne ezt azt amire szükségem van, mert nem mindenből futja a pénzemre!!!)

Képzeld el, hogy a barátod családja rendkívül zsugori és sajnálja még a szart is tőled!! (pl sosem kínálnak meg semmivel! volt olyan, hogy amikor barátomnál aludtam vittem magammal vacsorát!!) E miatt egyre kevesebbet jártam át hozzá, aztán már szinte sose!! (megalázónak éreztem a dolgot, hogy míg ők lennt esznek addig én fent lesek ki a fejemből és nézem a tv-t)

Képzeld el, hogy párod családjánál elég nagy igénytelenség van, ezért te MOSOD a párod ruháit (mert nem akarod hogy büdösebb legyen amikor tiszta, mint mikor koszos volt!! Mert kb náluk a mosos igy megy :S)

Képzeld el azt is, hogy amit lehet megteszel a barátodért, pl: mint említettem mosás, kajával kínálom akikor csak tudom (mert nem mindig eszik otthon, csak akkor ha tud. Úgy érzem kihasznál!!


"Élvezi" hogy sehova senkinek nem ad semmi anyagi segítséget (mit azt fentebb említettem) és közbe meg neki egyre csak gyarapodik a pénze, és attól tartok, hogy ő ezt semmibe sem nézi amit az emberek tesznek érte, pedig neki ugye mennyivel könnyebb igy, hogy munka után csak úgy van magának és semmire nincs gondja!!! (miközbe mi meg 25 ezret fizettünk rá a vízszámlára!!)


A jövőben attól tartok ha majd összeköltözünk, hogy elfelejti azt hogy 5-6 évig élt ( akkor már 30 éves) korára az embereken nyakán. És mi van ha majd é 2 gyerekkel leszek otthon, és akkor is semmibe néz? (mi van ha a támogatások kevesek lesznek mindenre -rezsi, gyereknevelés- és majd nekem kellesz még anyámtól vagy ismerőstől/rokontól kujtorogni azért hogy adjon még valamennyit ha pl kellesz majd egy cipőre vagy bármire!!!!!)

Mit tennél?


2011. jan. 16. 11:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
mindenféleképpen ott hagynám. ez egy szemét disznó. aki nem áll ki melletted a családja előtt azt hagyni kell a fenébe. lehet hogy még szereted de csak az életed b@sznád el mellette.
2011. jan. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lennék együtt egy ilyen emberrel. Basszus, a gyomrom is felfordult attól, amit írtál.
2011. jan. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Arról nem beszélve, hogy ezt én nem nevezném szerelemnek. Hogy tud úgy enni a családjával, hogy te fent vagy egyedül??? Tudod, az ilyen "apróságok" k*rva fontosak ám.

Emberileg a béka segge alatt van párod is, és a családja is.

2011. jan. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Még egy fontos dolgot megemlítenék:


Barátom úgy gondolja, hogy nekünk kell segíteni őt azzal, hogy leemelünk minden apróbb gondot a válláról (tehát eltartjuk évek óta .. ő családja is meg az enyém is) azért, hogy ő minden pénzt félretehessen majd a HÁZÁRA!!! Szerintem pedig ez nem így működik!! Igy könnyű élni!!!!

És attól tartok hogy majd később meg ott verné a mellét nekem, hogy fúhhhh neki milyen háza van!!

2011. jan. 16. 11:24
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
HAGYD OTT!!! nincs ezen mit gondolkodni. ha engem így kihasználnának akkor már meg is vertem volna.
2011. jan. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
55%

Hát, olvass a jelekből és gondolkozz el erősen, hogy tényleg ilyen emberrel akarsz-e együtt élni...Ha igen, megérdemled a jövőbeni (és mostani) szar életedet, már bocs. Ha nem vagy képes magad tisztelni, ne várd, hogy boldog leszel.

Amúgy meg te se kicsit vagy pénzéhes a jelek szerint, mert hogy mi másért vársz a fiúra...Csak hogy a kapzsiság és boldogság nem járnak kéz a kézben.

Elnézést, hogy némileg közhelyes lett.

2011. jan. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Fú,ez nagyon durva. Semmibe nem becsül téged, egy ilyen emberrel ne tervezz semmi komolyat. Összeköltözés?:O Gyerek? Nem neki való...Én mindenképpen elhagynám, mellette sose leszel boldog. Ez az ember csak kihasznál téged minden téren. Még most lépj,nem is értem miért vártál eddig?!:S A szülei meg szégyeljék magukat, hogy ilyen emberek!!!
2011. jan. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!