Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mennyit csalódott az életben a szerelemben?

Figyelt kérdés
2011. okt. 24. 15:04
1 2
 1/17 napietus ***** válasza:

a szerelemben hogy lehet csalódni? ennyi erővel lehet csalódni a gyűlöletben is?


emberekben csalódtam már, de nem sűrűn, mivel az emberben kialakul bizonyos szintű emberismeret egy idő után. amúgy nem kell ebből ügyet csinálni, akiben csalódsz, az leírta magát előtted, számodra halottabb a halottaknál. ennyi az egész, nem kell túldrámázni az életet.

2011. okt. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
de én még szeretem és ez a csalódás más lelki sérült és le mondott a szerelemről velem hogy én ne sérüljek
2011. okt. 24. 15:12
 3/17 anonim ***** válasza:

mármint hogy kinek mennyi szerelmi csalódása volt?


nekem még az sem adatott meg hogy csalódni tudjak,bár akkor már ez a nihilizmus is annak számíthat

2011. okt. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
hát nekem meg nem jön össze a szerelem mire én bele szeretek valakiba akkor dobnak és folyton összetörik a szívem
2011. okt. 24. 15:42
 5/17 anonim ***** válasza:
3 szerelmi csalódás. Egyet úgy érzem sosem fogok tudni kiheverni, a másik 2őt már végleg lezártam...
2011. okt. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Én azt hiszem tényleg a szerelemben csalódtam. Még mindig szerelmes vagyok a volt barátomba,aki szintén velem akar lenni,de én nem tudnék már bízni abban,hogy működni fog ,hiszen rengetegszer szakítottunk-miatta. Annyira szeretem még mindig ,de nem akarok ilyen emberrel lenni,mint ő. Ezért vagyok egy olyannal akit szeretek nagyon,de nem úgy. Azt hiszem lemondtam a szerelemről.
2011. okt. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Walk With Me ***** válasza:
Én is csak emberben. Magával a szerelemmel, szeretettel és egyéb dolgokkal nincsen gond. Jól ki vannak találva. Az ember az, aki mindent túlbonyolít magának. Nem veszi észre a nyilvánvalót, nem fogadja el azt, ami neki nem tetszik, csak megy a kényszerből, szükségből kreált ideái után. Amúgy ilyen szerelmi dologgal kapcsolatban 3 emberben csalódtam eddig. 2x lányokban, és egyszer magamban.
2011. okt. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

ma 15:56


Hasonló az enyém is mert azt mondta annó a barátnőm azért szakítana velem mert ő nem tudta túltenni magát az anyukája halálán és sokat van maga alatt,és szeret de nekem nem akarja hogy rossz életem legyen vele,de nem értem az egésszet,nekem nem volt rossz vele sőt segíteni akartam neki,és szeretem nagyon,és most szenvedek.Én viszont nem lennék úgy valakivel hogyha nincs ló jó a szamár is.

2011. okt. 24. 16:36
 9/17 A kérdező kommentje:
ja és most meg azt mondta csak fellángolás voltam,ezt sem hiszem el,tuti lelki sérült és neki más a helyes döntés mint egy rendbe levő lelkűnek
2011. okt. 24. 16:44
 10/17 anonim ***** válasza:
En meg 34 evesen nem is voltam igazan szerelmes, ugyhogy orulj, hogy te legalabb csalodtal.
2011. okt. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!