Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő volt a legtöbb,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő volt a legtöbb, amit szingliként töltöttetek?

Figyelt kérdés

Ha gondoljátok bővebben is írhattok róla...Miért, stb.

Pl. én tavaly 2 fiúval jártam, de egész 12 hónap alatt 2 hónapot voltam egyedül...Most megint, már lassan egy hónapja, és néha már soknak tünik, máskor meg élvezem a szingli életet. Ti hogy vagytok ezzel?

Lány(18)


2009. febr. 1. 22:19
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
87%
15 év. (15/F) :D
2009. febr. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
87%
15 éves fiú vagyok, még mindig tart a szingiségem, sajnos. :/
2009. febr. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, nem pont ilyenekre gondoltam :)

Azért drukkolok, szerintem ti meg csak bulizzatok :) Lesz majd még sok "problémátok" heh

2009. febr. 1. 22:27
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2008-ban egy barátnőm sem volt és azóta sincs. Szal. most több, mint egy éve szingli vagyok. Régen persze mikor gyerek voltam sok évig szingli voltam, de az nem számít.
2009. febr. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
1 hónap volt a max...néha úgyvélem sajna:( ha a mostani kapcsolatomnak vége,biztos élvezem majd a szinglilétet:P
2009. febr. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
91%
én 2008 júniusatol vagyok szingli,mert már elegem van minden pasibol.Néha ugy érzem szükségem lenne valakire,de néha ha visszagondolok a multra akkor inkabb jobb egyedül 20 éves csaj vagyok :)
2009. febr. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

szingli nem az aki karrierépítési és nőiviláguraomból :D meg mifene okokból felnőttként (tehát 21-en túl) nem akar házasságra lépni senkivel?


valami ilyesmi, úgyhogy nem is vagy szingli :p csak épp nincs pasid

ha így vesszük, párkapcsolat alatt is végig szingli voltam, nem lesz az ha megházasodom

2009. febr. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Thanks a válaszokat :) Mindenkinek megy a zöld :)
2009. febr. 1. 22:34
 9/25 anonim ***** válasza:
81%

Mit akarsz ebből kihozni?

Van, aki a fél életét eltölti így, és csak utána talál párt.

2009. febr. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Én úgy szoktam használni, ha van pasim nem vagyok szingli, de szabad igen. Az bármikor, még ha 5 férjem is lenne, akkor is szabad lennék, de nem pont szingli :)
2009. febr. 1. 22:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!