Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tölti még valaki szingliként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tölti még valaki szingliként az ünnepeket?

Figyelt kérdés
Félek, hogy végig nagyon szomorú leszek és arra gondolok majd, milyen volt tavaly, mikor boldog voltam a barátommal :( Nem jó úgy ünnepelni, hogy közben a sírás kerülget...
2010. nov. 25. 13:26
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Én.
2010. nov. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Jelen.
2010. nov. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Legyél másokkal, ne legyél egyedül, menj barátokhoz :)
2010. nov. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Én is ettől tartok. 21/F
2010. nov. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Énis. Nem megyünk el együtt valahová?
2010. nov. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
én arra gondolok majd milyen nyugodt ez a karácsony (leszámítva a vizsgákat persze) az elmúlt pár karácsonyom (amig egyótt voltam exemmel) katasztrófális ovlt, mert mindig összeveszett velem, egyfolytában valami dráma volt. most végre nyugodtan ünnepelhetek, nincs aki elrontsa!
2010. nov. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Nekem csak alakalmi kapcsolatom van akivel szilveszterkor megyünk el valahova meg még páran barátok.


24-én dolgozok ugyhogy az eltelik sz@rul, és 26-án is dolgozok az is gáz lesz....

2010. nov. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Én is egyedül leszek.

19/L

2010. nov. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Sztem nem az a gáz h épp nincs senkid hanem h ha egyedül vagy akk nem tudsz boldog lenni. Jó nekem most van párom - de eddig is mindig jól éreztem magam. Nem ezen múlik.
2010. nov. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Igen igaza van az utolsónak. Mi van akkor ha épp most nincs senkid? Senki mást nem ismersz a világon? Nincsenek szüleid, tesóid, barátaid? Aki nem érzi jól magát először egyedül, saját magával annak igazi normális kapcsolata sem lehet.
2010. nov. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!