Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt megis mire veljem? Teljese...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt megis mire veljem? Teljesem osszezavart, pedig mar probaltam elfelejteni

Figyelt kérdés
Osszejottem egy fiuval meg a nyaron,a kulfoldi nyaralason,minden jol ment,aztan megkezdodott az egyetem,hetvegenkent talalkozunk,de igyis jol ment.Decemberbe tortent egy kis balesett,kiszakadt a gumi:|en nem birtam annyira feltem es csak hisztizem,vettem be 72orAST....szakitott mert o nem birta :|nem beszeltunk majdnem egy honapig,megkert hogy hagyjam beken,ne hivjam mert akar egy uj baratnot.ok mondom ugylesz,nem hivtam nem irtam semmi,erre pedig beallitt hozzam hogy bekuljunk ki.mi legyen?probaltam elfelejteni,ment is volna,de most hogy o keresett megint csak osszezavart.nem tudom mi legyen,nem`et nem tudok mondani,annyira szeretem..senkit sem szerettem igy:(16L..20F
2011. jan. 16. 20:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Azért szakított veled, mert bevetted a 72 órásat és "hisztiztél"?
2011. jan. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem azert mert bevettem,hisz o vette meg,hanem mert allitolag nem birta a hisztimet stb
2011. jan. 16. 20:59
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát szerintem azért csúnyán ott hagyott.. Valami finomabb formában is csinálhatta volna. Mindenesetre én kíváncsi lennék mennyi ideig fűzne, hogy a kegyeidbe vedd újra.
2011. jan. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
várd meg míg majd próbál levenni a lábadról , hogy lásd tényleg szeret-e... ha úgy gondolog, hogy igen akkor csak rajta! :D
2011. jan. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

koszonom a valaszokat:)


**ugy tett mintha en tehetnek arrol ami tortent pedig nem:(es egyrol a kettore ottthagyott

2011. jan. 17. 08:49
 6/6 anonim ***** válasza:
hát szerintem is csak várd meg meddig probálkozik és ha látod rajta hogy nagyon szeretnéé újra meg minden akkor hát hajrá :) elvégre te is szereted akkor meg miért ne :) kibékülni jó dolog , lehet tanult a hibájából, és rájött hogy mennyire fontos vagy neki ! nah hát sok sikert <3 <3 <3
2011. jan. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!