Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az normális, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az normális, hogy egy ember csak azért jön össze valakivel, hogy ne legyen egyedül?

Figyelt kérdés

Mármint sokan jönnek azzal, hogy lejjebb kell tenni a lécet, meg hogy lejjebb kell venni a igényekből, de egyszerűen ha nem vonzódom valakihez a külsejét illetően, akkor nekem nem megy. Most csak abból indulok ki, hogy négy kapcsolatom közül, összesen egy emberbe voltam igazán szerelmes, aki tényleg nagyon nagyon tetszett, a többibe nem igazán. Most meg már úgy vagyok vele, hogy csak azért nem fogok összejönni valakivel, hogy legyen valakim, mert úgy is tudom, hogy ha külsőre nem jön be, akkor úgyse lesz hosszútávú a dolog. Szeretek úgy végig menni az utcán, hogy egy olyan ember áll mellettem, akit büszkén felvállalok, hogy igen, Ő a pasim...Közben meg nem akarok felszínes lenni, de most mit tudok tenni, ha így érzek...Oké, hogy a belső is fontos, de számomra a külső fontosabb. Én úgy vagyok vele, hogy inkább vagyok egyedül, mint olyannal, akivel nem mutatkoznék sehol sem.

Sokszor sz*r embernek érzem magam emiatt, hogy nem adok esélyt másnak, csak aki tényleg bejön külsőre, de egyszerűen képtelen vagyok máshogy látni a dolgokat. Annak sem látom értelmét, hogy csak azért adjak valakinek esélyt, hogy később megbántsam, hogy bocsi, mégse.

Ha nincs olyan külseje, ami egy kicsit is megfogna, semmi extra igényem nincs, alkat tök mindegy, haj is, meg úgy minden, csak ha nincs meg az az összkép, ami nekem bejön, akkor egyszerűen nem megy. Más is van ezzel így?


22/L


2011. jún. 1. 17:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
17%
Papírzacskót próbáltad már?
2011. jún. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
66%
igazad van és én is egyet értek ezzel. bár én elkövettem azt a hibát hogy azért jöttem össze valakivel mert egyedül éreztem magam és jól esett hogy van valakim DE ahogy írtad is nem volt olyan jó, mert ebből a megalkuvásból hogy hát ha nincs ló jó a szamár is nem sül ki semmi jó. én sem tudtam vele úgy végigmenni az utcán h büszke vagyok hogy ő a pasim. fontos a külső, az hogy megfogjon, vonzódjon hozzá az ember mert enélkül már az elején meghal az egész történet, tapasztalásból tudom. 22L
2011. jún. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Társfüggőség, ha nincs érzelmi alapja.
2011. jún. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
45%
Eléggé felszínesen válogatod az embereket..
2011. jún. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
73%

Igazad van!


Én sosem jöttem mondjuk össze azért valakivel, "hogy legyen valaki" ez nagy hülyeség!


Meg lejjebb tenni a lécet is marhaság!


Hogy miért??? Mert sosem fogod igazán szeretni, és mindig ábrándozni fogsz mások iránt. És soxor nem fogod kívánni őt, és nem leszel boldog.

stb stb....


Szóval egyet értek!

De hülyeséget csináltál h egyáltalán ezt megtetted anno!


Sokan azért teszik ezt, mert már nem bírják a magányt! És mert soha nem kellenek annak aki nekik tetszik! És mindig elutasítást kap azoktól akik neki tetszenek! 26/f

2011. jún. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
17:52-Szóval Te összejönnél olyan emberrel,aki nem jön be külsőre?
2011. jún. 1. 17:54
 7/15 anonim ***** válasza:
74%
Nálad szerintem nem az a gond, hogy olyan illetőt szeretnél választani, aki számodra vonzó, hanem az, hogy a környezetednek és a közízlésnek akarsz vele megfelelni.
2011. jún. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
36%

Az igényekkel az a gond, hogy általában közük sincs a valósághoz.

Most őszintén, nézz körül az utcán.

Rengeteg szép lány van, aki nem az, azon meg segít egy plasztikai sebész, hogy az legyen.

Egy tökéletes Barbie baba esetleg megengedheti magának azt, hogy ennyire jó külsejű pasik után ácsingózzon, de ez kb. millióból kettő.


Veled meg komoly bajok vannak, ha téged ennyire csak az érdekel, hogy néz ki a pasid. Ebben az esetben 5 év múlva már bajban leszel, 35 évesen meg pedofilnak számítasz.


Nyugi, majd ahogy öregszel, úgy fogod te is lejjebb adni az igényeidet. :DDD Ha akarod, ha nem.


Egyébként ezzel a mentalitással szerintem egyáltalán nem baj, ha egyedül maradsz. Főleg a normális pasiknak, akik mondjuk nem csak "mutatkozni" akarnak a pipijükkel, mondjuk igényük lenne közös beszélgetésre is.

Nekik meg te leszel olyan égő, hogy sehova nem mennek veled, nehogy véletlen megszólalj, és beégesd az ismerősök előtt.


Ahogy felnőnek a fiúk, úgy lesz nekik egyre fontosabb a belső érték, az intelligencia, a háziasság, és a többi, tehát ők feljebb állítják a lécet, amit te már nagyon nem fogsz megugrani.

25-30 alatt általában megelégednek azzal, hogy luk van rajta, és be lehet tömni. Később már nem!

2011. jún. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
35%

Titkold a kapcsolatodat. Ne találkozzatok nyilvános helyen.

Ajánlom a Notre Dame-i toronyt Párizsban. :)

2011. jún. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
85%

látom itt vannak félreértések.....


Az ember nem a tökéllyel akar összejönni és nem a mások által is gyönyörű nővel vagy adonisz pasival!!!!!


Hanem olyan személlyel aki neki tetszik aki neki az ideálja!


Ez neki lehet h egy vékonyabb csávó, vagy nagy orrú csávó, vagy egy nagydarab bunkó paraszt! Mindenkinek más a szép!


Nem tudom ez érthető e????


Szóval szerintem a kérdezőnek is van egy ideálja ami nem biztos, hogy egy Cristiano ronaldo......vagy Brad Pitt,


Sokan beletörődnek abba h elfogadják azt amit kapnak!

És nem pedig azt amit szeretnének!


jó vannak szerencsétlen emberek, akik beletörődnek abba h az álmaik párja sosem lesz az övék!

2011. jún. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!