Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mégis mit tegyek hogy nyitotta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mit tegyek hogy nyitottabb legyek?

Figyelt kérdés
annyira szégyenlem magam,18 éves lány vagyok de még pasim az életben nem volt. most már végre szeretnék szerelmes lenni!!!! mások már 14 évesen túl vannak mindenen én meg itt vagyok és egyszerűen annyira nem hiányzott az életembe egy barát hogy nem is kerestem. az a helyzet hogy most meg már cikinek is tartom hogy keressek mivel mit mondana egy fiú arra hogy 18 éves szűz lány??? egyszerűen félek belemenni bármilyen kapcsolatba pedig már ugy vágyom rá. mégis mit csináljak? volt már valaki iylen helyzetben??
2011. aug. 23. 18:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nyílt törés?
2011. aug. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ne félj és hidd el ha meg tudják hogy még szűz vagy felkapott leszel a férfiak körébe mert manapság ritka az ilyen lány sőt egy kincs :)
2011. aug. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Szerintem egyáltalán nemgáz ha találsz egy normális srácot az megfogja érteni, és ez miatt ha lenéznek telibe kell röhögni, ne legyen ez miatt szar kedved, mert h nem vagy olyan mint a mostani lányok
2011. aug. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
18 évesen szűznek lenni amúgy miért gáz? Van valami törvény?:D Én már túl vagyok rajta, de szerintem nem gáz.
2011. aug. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
ezt most jó igy hallani de sajnos a valóságban teljesen máshogy van minden.egyébként van az osztályomban egy fiú akivel el is tudnék képzelni valamit de ő teljesen más mint én, az osztály sőt az iskola legnagyobb arca.ezzel nem azt mondom hogy bunkó lenne mert télleg kedves de én mégis félek nyitni ,mert én nem vagyok a középpontban sose. egyébként állítólag odavan értem ez az illető mert már mások elött ö is mondta,meg a barátai is mondták nekemde nem hiszem el mert akkor közeledne vagy valami,nem??
2011. aug. 23. 18:57
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha nyitott lennél, közeledne. Ne szerencsétlenkedj már és próbálj meg nyitott lenni, az egész személyiségednek szüksége van rá, ha sikeres, bátor életet akarsz élni.
2011. aug. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha látja hogy nem vagy nyitott akkor nem fog közeledni mert fél az elutasítástól :)
2011. aug. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 .Daniel. ***** válasza:

Mi történt itt a gyakorin? Túl "gyakori" lett az ilyen típusú kérdés. Na mindegy.

Mit tegyél? Csinos vagy csajszi? Ha igen ne öltözz k*rvásan csak nőiesen és hagyd hogy felszedjen egy srác. Azt hogy ciki hogy 18 évesen szűz vagy verd ki a fejedből. Csak magad elé építesz egy szükségtelen akadályt. Legyél pozitív és értelmes na meg csinos és ne diszkópatkányokkal ismerkedj kb ennyi a varázspirula mára. :)

2011. aug. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ha valaki azt hiszi, hogy 18 évesen ciki szűznek lenni, akkor még nagyon éretlen a gondolkozásmódja. én már nem vagyok szűz, de megbántam, hogy megtettem, mert nem szerettem igazán a srácot, és csak túl akartam lenni rajta :S. szerintem elég, ha kedves, ápolt vagy, és ne görcsölj rá erre a pasitémára, légy laza, hagyd megtörténni a dolgokat :)
2011. aug. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is 18 évesen vesztettem el. Semmi ciki nincs benne. Aki 14évesen szexel annak csak gratulálni tudok. Egyszerűen a 14 éves kislányok még nem értek meg agyilag meg érzelmileg erre a dologra. Szerintem tiszta ciki, hogy olyan korán szexelnek. Pár éve még ribancnak hívtuk a 14 éves szexuális életet élőket. Te meg ne nyavalyogj, majd lesz pasid és biztos vagyok benne, hogy még értékelni is fogja, hogy szűz vagy és nem járt benned már 14 évesen 26srác, mert sajna aki 14 évesen szexel nem fogja fel a dolog jelentőségét és az első után már könnyebben odaadja magát. Mind1, ez privát vélemény. Lényeg, hogy ne szégyeld, hogy szűz vagy.
2011. aug. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!