Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet feldolgozni azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet feldolgozni azt hogy több mint 3 év után a párom (exem? ) úgy döntött hogy belép a hit gyülekezetébe? Lent:

Figyelt kérdés

Majd 3 és fél éve vagyunk együtt, semmi előjel nélkül azt mondta pénteken hogy másnap ha úgy érzi akkor belép.

Hát be is lépett, mert azóta egyszer tudtam felhivni és akkor nagyon boldog volt, és nem dohányzik nem paráználkodik többet....

Azt mondta majd felhiv, és eljön a cuccaiért.

Ennyi.

Kész tények elé lettem állitva.

De én ismerem őt annyira hogy tudjam, hogy akaratgyenge ember és hogyan is birná ki szex nélkül?

Egyszerűen nem tudok mit irni, le vagyok döbbenve.

Nem nő van a háttérben, mert láttam hogy megy tényleg.

Akik ismernek minket azt mondták nem tart nála ez sokáig.

De hogyan lehetne NEKEM könnyebb? Mert az egy dolog hogy ő éli világát, de én....?


2011. jan. 18. 20:44
 1/10 anonim ***** válasza:
63%

mészárolj le minden hit gyülist :D segítek


19F

2011. jan. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%
És ez pontosan mit is takar, hogy belépett? Mert elég kusza az írásod.
2011. jan. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Azt jelenti, hogy most már oda fog járni heti 3x legalább és hogy nem lehet velem, mert én bűnbe viszem.... És a múlt héten még azt mondta szeret... most meg azt mondta nem is hiányzok neki, én meg itt maradtam kérdésekkel és teljesen egyedül hogy mit csináljak...
2011. jan. 18. 21:00
 4/10 anonim ***** válasza:
61%
Ha megzakkant, hagyd elmenni. Ha így jött elő, hogy nem százas, még jobb, mintha később durvább dolgot művelne. Felejtsd el, reménytelen.
2011. jan. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
61%
Barom a pasid.
2011. jan. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

"barom a pasid"


Én is igy gondolom....

2011. jan. 18. 21:33
 7/10 anonim ***** válasza:
42%
Mit lehet ezen filózni? egyértelműen hibbant a hapsi. Én még ha "kilépne" se foglalkoznék vele többet. ne viccelj
2011. jan. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
64%

Téged lepattintott a hapsid.

Ha valaki hívő lesz(belép a gyülekezetbe)

nem azt jelenti hogy a barátnőjét is el kell hagynia.

2011. jan. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Hát sajnos tényleg jár, heti legalább 4x és teljesen jól van nélkülem.....

Csak arra nem gondolt hogy én nem vagyok jól. Sőt.

Köszönöm a válaszokat.

2011. jan. 24. 11:21
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha szereted , és együtt akarsz vele maradni, akkor basszál ki vele, lépjél be Te is.
2011. dec. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!