Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbocsátanátok a barátotoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsátanátok a barátotoknak (párotoknak), hogy megüssön? Többi lennt

Figyelt kérdés
Persze ez nem megbocsátható de ha abban az esetben lennétek mint én,hogy a barátom bátyja 2éve meghalt és ezen a napon lenne a születésnapja és egész nap ideges volt alapból.Hirtelen bepöccent rám és megütött.Ha ilyen még az eddigiek során nem volt akkor megbocsátható?Mivel nagyon szerette a bátyját sajnos nagyon fiatalon meghalt neki.
2011. jan. 19. 17:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%
Gondolom a legközelebbi halálesetet úgy dolgozza fel, hogy beléd vág egy kést. Hát ja, végülis indok mindig van rá.
2011. jan. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
93%
Nem, nem megbocsátható. De mint látom, te már megbocsátottál neki, csak "elvből" nem akarod megbocsátani...
2011. jan. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Majd te eldöntöd, hogy eltűröd-e. Van aki megbocsátaná, van aki ennyiért otthagyná.
2011. jan. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Mitől pöccent be?

Bírom, mikor ilyeneket mondanak, hogy jajj, megütött...

Miért? Mi volt a kiváltó ok? Gondolom nem unalmában csinálta!

Ő megbocsájtott már neked azért a dologért, amiért megütött?

Minden éremnek két oldala van.

2011. jan. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
65%

NEM bocsátanám meg, ez a körítés, amit írtál meg a mentegetőzése, mert gondolom ezt mondta, csak mese. Rizsázni meg nem kell. Semmilyen okból kifolyólag nem üthet meg egy férfi egy nőt!

Szomorú eset, hogy a tesója meghalt, de ezzel takarózni szerintem elég GÁZ.

Legközelebb meg majd arra hivatkozik, ha megüt, hogy bal lábbal kelt fel?!

Szerintem felejtős, aki megteszi egyszer megteszi többször is...

2011. jan. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
88%
NEM! Nincs olyan indok, amiért megüthet.
2011. jan. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

felidegesitettem és azért ütött meg.

És én még nem bocsátottam meg neki azért kérdeztem a véleményeteket!!!

2011. jan. 19. 18:07
 8/19 anonim ***** válasza:
82%
Még annyit, hogy általában az ilyen első pofon után i megbocsátást követi a második pofon, utána fogadkozás,hogy soha többet, majd a második megbocsátás és így tovább. A végén természetes lesz, hogy megver mert elsóztad a bablevest. Az ilyen ember nem méltó arra, hogy vele maradj, bár ha ezt nem érzed és mástól kérsz tanácsot, akkor azt várod, hogy mindenki biztasson maradj, majd megjavul. Hát nem fog megjavulni. Ha van egy kis önbecsülésed azonnal elküldöd a francba.
2011. jan. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
88%
Na most eléggé elborult az agyam, ugyanis én a férjemtől mindig védelmet, biztonságot kapok. Ha valami nagy marhaságot csinálok, vagy csinál akkor esetleg veszekszünk, de ezt is ritkán. Ha mellette vagyok akkor tudom, nem kell félnem semmitől, főként nem tőle. Ez a társ lényege, nem azt figyelni mikor és miért indul el a keze.
2011. jan. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
23%
Nem.
2011. jan. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!