Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbocsátanátok a barátotoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsátanátok a barátotoknak (párotoknak), hogy megüssön? Többi lennt

Figyelt kérdés
Persze ez nem megbocsátható de ha abban az esetben lennétek mint én,hogy a barátom bátyja 2éve meghalt és ezen a napon lenne a születésnapja és egész nap ideges volt alapból.Hirtelen bepöccent rám és megütött.Ha ilyen még az eddigiek során nem volt akkor megbocsátható?Mivel nagyon szerette a bátyját sajnos nagyon fiatalon meghalt neki.
2011. jan. 19. 17:02
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Igazatok van! Csak azért nehéz 1 éves kapcsolatot feldobni de hát ezt ő rontotta el.

Köszi a válaszokat!Majd valahogy túl leszek rajta.

2011. jan. 19. 19:36
 12/19 anonim ***** válasza:
Akkor se rajtam vezesse le. Ha sírni akar, szívesen vigasztalom.
2011. jan. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
89%
Egy pofon után én akármilyen kapcsolatot felbontanék. Neki egy év kellett hozzá, hogy kibújjon belőle az állat. Engem soha senki, még a szüleim se ütöttek meg. Nem is tűrném.
2011. jan. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

"És én még nem bocsátottam meg neki"


Nem azt kérdeztem, hogy te megbocsátottál e neki, hanem, hogy ő megbocsátott e neke, amiért felidegesítetted!

Miért idegesítetted fel?

Mi volt vele a célod? Mivel? Jól szórakoztál közben? Tisztelted az érzéseit? Visszaéltél vele? Fordított helyzetben hogyan reagáltál volna?

2011. jan. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
2011. jan. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Figyelj! A veszekedés oka nagyon kis dolog volt ezért tettem hozzá azt hogy aznap volt a halott bátyjának a születésnapja,ezért sokkal ingerültebb volt mint amúgy.És egy kis dolgon is felhúzta magát.És légyszives ne kötözködj mert rendes válaszokat kérek és nem azt,hogy te kioktass.Itt én kérdezek nem te!!!!
2011. jan. 20. 15:01
 17/19 anonim ***** válasza:

Te ne oktass ki engem, semmit nem tudtunk a körülményekről, és így csak közhelyes demagóg válaszokat lehet adni, nem pedig őszintéket!

Nem elvárt válaszokat szoktam adni, hanem helyeseket, ehhez viszont sokkal több infó kell, azért kérdeztem. Meg azért, mert én is megtehetem.

Érzelmek, és arc nélkül mindenki tud ellentmondást nem tűrő, kőkemény válaszokat puffogtatni, de hidd el, hozhat az élet olyan dolgot, mikor mindenki meggondolná, mit válaszol!

Konkrétan nekem is van olyan történetem, hogy a néhány előttem szóló szemellenzős válaszadó is visszábbvenne kicsit, ha elmondanám.

És tudod mit? Holnap úgyis többen lesznek itt, mondjuk délután 5 körül leírom ide a sztorit, csak kíváncsiságból, a reakciók miatt.

Természetesen tudom, hogy nálatok nem ilyen durva a helyzet, de most is tartom, hogy minden éremnek 2 oldala van.

2011. jan. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Hozzáteszem, még mindig nem tudjuk, mivel provokáltad!
2011. jan. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Nem provokálás volt!

Haza kellett volna jöjjek tőlük de ő nem akarta és ebből torkollott vitába az egész!

2011. jan. 20. 15:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!