Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szakítsak "kíméletesen"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak "kíméletesen" a barátnőmmel?

Figyelt kérdés
Már nem szeretem annyira mint korábban, valahogy elhidegültem tőle. Hogyan szakítsak vele "fájdalommentesen"?
2011. szept. 25. 11:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Nah azt nem lehet ha szeret...

Üdvözöllek dobottfalván,Te vagy a lakosság...

NE így :D

2011. szept. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Hailey13 ***** válasza:
100%

szerintem előbb próbáld megmenteni a kapcsolatot. olyan szomorú, hogy amikor egy kis kételkedés van az emberben, rögtön szakítani akar, ezért van az hogy elhúzódik a dolog mert újra összejönnek, szakítanak, stb.

ha meg ez sem megy, akkor mondd meg neki (kíméletesen, kedvesen) hogy ez így sehogyse működik. és mondd el, mit rontott/rontottatok el, persze úgy, hogy ne bántsd meg.

nem biztos hogy jó ötletet adok most, de szerintem ha már biztos vagy benne, előtte egy ideig ne keresd, legyél vele hűvösebb kicsit, csak hogy a lelke mélyén felkészüljön a szakításra, és ne derült égből villámcsapás legyen a dolog.


azt ugye hozzá se kell tennem, hogy ez nem email, sms, msn, hívás téma.

2011. szept. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Fájdalommentesen ugye tényleg nem lehet, de a legjobb, ha felhozod témának, hogy elhidegültél, nem szereted úgy, elkezdetek beszélni a problémákról, és eljuttok oda, hogy szakítsatok.

Ha nagyon-nagyon ügyes vagy, ő is így fogja gondolni, és közös megegyezéssel szétmentek.


De legyél hozzá őszinte, ne dobd be az ilyen rizsákat, hogy legyetek csak barátok, túl jó hozzád, stb.

2011. szept. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Prbálj meg beszélni vele, mondani, hogy másként érzel msákétn látsz dolgokat mi a véleménye neki róla.

És lehet h még egy nagy bezsélgetés után emgváltozik a helyzet :-) Vag yha nem ő is kezdi kapisgálni h lehet h nem minden ok.

2011. szept. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Csúnya a barátnőd?

Ha nem akkor örülj hogy van nőd.

2011. szept. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Már nem tetszik annyira, mint korábban...
2011. szept. 25. 16:09
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a nem tetszik annyira,ez szánalmas.Már ne is haragudj.Akkor keress egy nagymellű nőt,vagy tudom is én.Egy embert nem azért kell szeretni mert hű de nagyon jól néz ki,persze az sem utolsó,a szemnek is tetszeni kell,de inkább nézd a belső értékeket.Fájdalommentes meg úgy sincs.Egyébként ezt a nem keresem dolgot butaságnak tartom,mert ezzel csak felidegesíted,és csak rosszabb lesz,inkább hívd el valahová,és kezdj el beszélni neki róla,mond meg őszintén hogy nem szereted.
2011. szept. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!