Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szakítsak a barátnőmmel?

Figyelt kérdés
Mindketten huszonéves egyetemisták vagyunk, én pár évvel idősebb, 2 éve vagyunk együtt, egymással vesztettük el szüzességünket (kicsit későn értünk, na). Egy éve egyszer szakítottam vele, de pár nap után kibékültünk és nem bántam meg, nagyon jó volt utána. Ami jó: mindkettőnknek kielégítő szex, lelki társ, teljes őszinteség. Ami rossz: a szülei:s, állandó veszekedés apróságokon, együtt lustulás (soha nem megyünk semmi buliba együtt, pedig mielőtt megismertem eléggé elmászkálós voltam-szerintem ez miatta változott), durcizás-megsértődés semmiségeken (részéről). Ami a legsúlyosabb: nem ő "álmaim nője". Valamelyik nap a srácokkal szóbakerült a nő téma, és az egyik úgy írta le a barátnőjét, hogy milyen tökéletes, neki nem kell más csaj (2-3 éve vannak együtt), stb. Én nem tudnám őszintén ezt mondani a barátnőmről. Tetszik (ha egy hete kérdezel eskü alatt vallom, hogy szeretem-most bizonytalan vagyok), teljesen aranyos csaj, de nem büszkélkedek vele a barátaimnak, néha volt is bennem egy olyan érzés mintha szégyellném, rejtegetném őt (nem szülők elől-ők bírják). És mivel nem tartom olyan tökéletesnek, a "nagy Ő"-nek, ezért majdnem teljesen biztos vagyok benne, hogy nem vele akarok összeházasodni (majd valamikor X év múlva), családot alapítani, stb. Ő viszont mindig is nagyon oda volt értem, és pontosan tudom, hogy velem képzeli el életét (tehát előbb utóbb biztos nagy konfliktus lesz ebből). Szóval szerintetek: egy önző f.sz vagyok és szálljak vissza a földre, vagy pedig ne húzzam szegény lány idejét, annak ellenére, hogy kicsit hullámzóan, de boldogok vagyunk. Köszi a válaszokat.
2011. máj. 14. 12:46
 1/7 Kései Sirató ***** válasza:
Ha teljesen biztos vagy benne, hogy hosszú távú kapcsolatra nem őt választanád, akkor szakíts vele, mindketten megérdemlitek, hogy legyen esélyetek megtalálni az igazit.
2011. máj. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nehéz ügy. Én a te helyedben leülnék vele. Őszintén elmondanám, hogy mit érzek. Próbálnám rávenni, hogy szokjon hozzá, hogy nélküled kell élnie. Végül szakítanék.

De lehet, hogy nem ez a megoldás, csak én így látom.

2011. máj. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem az a véleményem hogy ha nem szereted őt igazán akkor kár vele lenni. Le kell ülni megbeszélni ezt az egészet mond el neki mi bánt mi van a fejedben még akkor is hogyha tudod hogy ez neki mennyire fog fájni.

Arról nem tehetsz hogy nem érzed úgy hogy ő álmaid nője, ne erőltesd magadra mert akkor egész életedben szenvedni fogsz és sose leszel boldog.

Szóval sztem beszéljétek meg, max. adjál kettőtöknek még egy esélyt arra hogy boldogok legyetek próbáld őt elfogadni olyannak amilyen aztán ha továbbra sem lángol fel benned semmi akkor mond el neki és vessetek véget az egész kapcsolatnak hogy megtaláld az igazit te is és ő is.

2011. máj. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
'ha egy hete kérdezel eskü alatt vallom, hogy szeretem-most bizonytalan vagyok' Szerintem még egy kicsit várj a döntéssel. Ez lehet csak pillanatnyi megingás is. Szerintem. De majd még a többiek adnak még tanácsot.
2011. máj. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

szerintem nem vagy önző. akkor lennél az, hogyha vele maradnál és 2gyerek után hagynád el, mert találkoznál álmaid/életed nőjével és addig csak ámítanád őt.

Szerintem, ha nem érzed magad szerelmesnek, és ezen változtatni sem tudsz, akkor ne raboljátok egymás idejét

2011. máj. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűen már nem vagy szerelmes belé és nem szereted.
2011. máj. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Girlnextdor ***** válasza:
szerintem is szakits vele ha mar igy sok ido utan meg mindig nem tudod ugy tekinteni mint aki az a lany akitol egyszer gyereket szeretnel. Lehettek eleg jol meg es boldogok is de ha ez hianyzik akkor a kapcsolat elobb vagy utobb nagyon megromlik
2011. máj. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!