Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok-Fiúk éreztetek már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok-Fiúk éreztetek már "elfogadhatatlanúl" erős szerelmet?

Figyelt kérdés

Úgy értem,hogy... annyira nagyon szerelmesek voltatok hogy ha egy percet nem voltatok együtt,már hiányzott a kedvesetek?

Egyszer voltam ilyen szerelmes...azóta nem tudok úgy szeretni ( annyira nagyon ) mást. Nem vagyok már szerelmes a volt páromba,de emlékszem még hogy milyen rosszul éreztem magam amikor ő beteg volt,minden percben vele szerettem volna lenni,hogy ne érezze rosszul magát...

de sajnos ennek is vége lett.

Éreztetek már ilyet?

Miért nem tudok már így szeretni? azóta voltak más kapcsolataim is... de most... egy szerelmi roncsnak érzem magam,és lelkiismeret furdolásom van azért,mert nem tudok szerelmes lenni. És így ezzel sokmindenkit megbántottam... pedig nem akartam. :(


2011. jan. 19. 22:23
 1/7 anonim ***** válasza:
igen érezhetnek,én pont így vagyok..de ne feledd!:"Az egyik jobban szerei a másikat"
2011. jan. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
:/ igen.. ez általában így szokott lenni... sajnálom.
2011. jan. 19. 23:26
 3/7 anonim ***** válasza:
voltam már hasonló helyzetben, de szerelemnek nem tudnám nevezni mivel egyoldalú volt, szóval inkább plátói szerelem-vonzalom, de teljesen bele voltam bolondulva szegény lányba, amit nem igazán vett jó néven. azóta nem is volt kapcsolatom, ennek több mint másfél éve, sikeresen megbántottam már más lányokat, mert még mindig hozzá vonzódom. beteges talán, de ez van...
2011. jan. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem beteges... én 3-ÉVIG voltam szerelmes a volt barátomba. Akivel mindössze 6hónapot jártunk.

Kb 1-éve van az,hogy élem az életemet,anélkül hogy siránkoznék utána. De a legrosszabb az,hogy rossz emberbe voltam szerelmes... :/

2011. jan. 20. 00:12
 5/7 anonim válasza:

Én épp ilyen kapcsolatban vagyok... még nem mondható túl hosszú távúnak mert csak 3 hónap, de szerencsére viszonzott az egész azaz kétoldalú. Annyi a baj h távkapcsolat. Mondjuk most itt ülök mellette, szegény lázas, takargatom vigyázok rá. Egyszerűen nem tudok aludni.

DE az ami veled van most, azok az érzések teljesen normálisak. Nem egy ilyen helyzettel találkoztam már, és én is voltam már nagyon szét ezelőtt a kapcsolat előtt. Két lehetőség van, vagy nem tudtad még magadban teljesen lezárni azt a régi kapcsolatot, vagy éppen nem a megfelelő új partnerekre találsz rá. De kívánok neked sok sikert ;)

2011. jan. 20. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

És jó a kapcsolatotok? annyira édes hogy így szeretitek egymást ^^

De,lezártam. Ez 100% volt mostanában dolgom vele. Találkoztunk...felmentünk hozzá,és egyszerűen nem akartam semmit. Pedig megtehettem volna akármit...de megfogtam magam és elmentem. Pedig nem sze*elni akart. Egyszerűen nem tudtam már úgy nézni rá. És aznap jöttem rá,hogy nincs rá szükségem,és lezártam már minden. "kinőttem belőle" 3-évig voltam szerelmes belé,és ő is belém... csak a kapcsolat egyszerűen nem ment. És önmagában a szerelem semmit se ér.

2011. jan. 20. 17:26
 7/7 anonim ***** válasza:

pasim is ennyire ragaszkodik hozzám meg én is hozzá

:)

2011. jan. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!