Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a franc baja lehet velem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a franc baja lehet velem? Csak szerintem szánalmas? Nővérke!

Figyelt kérdés

A barátom nővére mintha "álcázva" utálna.Családi körben ha beszélgetünk és én megszólalok,elkezd fintorogni,fejeket vágni.Közösségi portálon bekommentál egy beszélgetéshez,hogy:"mindenesetre rohadt tartalmas",mikor hárman közösen néztünk egy filmet,direkt olyat rakott be,amiben nagymellű csajok meztelenkednek,hogy bámulja az öccse én meg nézzem,hogy csorog a nyála.Mikor kimentünk ketten napozni az udvarra,ő utánunk jött 2 könyvvel és lógott a nyakunkon.Most kirakott egy képet az adatlapjára,az egyik csajról,aki a filmben meztelenkedett,hogy:"emlékszel rá,hmm?!"

Mintha tudatni akarná az öccsével(barátommal),hogy nálam jobbat is kaphat,vagy mi a fenéért van velem.

1 éve vagyunk együtt,szeretjük egymást.


Köszönöm a nem idióta válaszokat!


2011. aug. 1. 12:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan lesz@rhatod a nővérét.Remélem nem okoz nagy lelki gondot neked ez az egész.Ne vele foglalkozz.
2011. aug. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem is akarok vele foglalkozni.Elég géz a csaj.Minden nap otthon van,nincs pasija sem,100 éve sem volt.Szerintem csak irigy ránk.Szánalmas már!
2011. aug. 1. 12:04
 3/10 A kérdező kommentje:
gáz*
2011. aug. 1. 12:04
 4/10 x) ***** válasza:
Kérdezz rá a barátodnál. Mondd meg neki hogy kicsit zavar a nővére viselkedése és félsz hogy megpróbál közétek állni. Ha tényleg szeret nem fog megsértődni amiért így érzel. :)
2011. aug. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
16%
Nyald ki a nővérkét, biztos megenyhül..
2011. aug. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem semmiképp ne mond el a párodnak,mert ő tuti mondja majd neki aztán lesz balhé.Legjobb megoldás ha nem foglalkozol vele.Inkább örülj neki,hogy féltékeny rád az a nyomi. :D Első voltam.
2011. aug. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Elég ronda,köszi,kihagyom!
2011. aug. 1. 12:08
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :D
2011. aug. 1. 12:09
 9/10 anonim ***** válasza:
ha neki nincs pasija, akk tuti az irigység miatt. nem téged irigyel na :D hanem hogy nektek összejött :) bár én akkor sem irigyeltem tesóm (aki 3 évvel fiatalabb) amikor előbb lett első kapcsolata mint nekem. de vannak akiket ez zavar, és nemtudják magukat mással elfoglalni. ha van pasija, akkor is fennálhat ez, van akinek akkor is szúrja a szemét ha más is boldog... nemérdemes foglalkozni vele, esetleg küldd el a fenébe egyszer amikor már nagyon nem bír magával...
2011. aug. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ja bocsi kommentben irtad is hogy nemis volt még pasija... akkor egyértelmü, szard le :) utcso voltam
2011. aug. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!