Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mérgezi meg a szerelmünket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mérgezi meg a szerelmünket?

Figyelt kérdés
Férjemmel tökéletesnek mondható a kapcsolatunk. Négy éve vagyunk együtt, mindig kiállt mellettem, és éreztette velem, hogy szeret. A szexuális életünk is szuper. DE: a múltkor a mailjei közt érdekes leveleket találtam... Rólam küldözgetett meztelen fotókat /amiket magának csinált elvileg/ az ismerőseinknek...ciki. De a másik, hogy egy nő - akivel már kb. 10 éve barátok (remélem, hogy csak azok)- küldött neki magáról fehérneműs képeket. Sztem el akarta csábítani. Erre az én drágám visszaküld neki a farkáról egy képet. Ezek után mit gondoljak??? És mi volt a célja azzal, hogy engem megszégyenít? Azok a képek csak neki készültek!! Tudom, hogy ez nem olyan nagy dolog, mintha megcsalt volna, mert arra nem volt alkalma, de én mégis rosszul érzem magam ezek miatt. Nem bízom benne igazán...Ti mit tennétek?
2011. jan. 19. 23:34
 1/6 anonim ***** válasza:
ez perverz
2011. jan. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát az durva dolog hogy belenézel a párod mailjeibe de szerintem maximálisan igazad van és jogosan vagy felháborodva! Én ugyan férfi vagyok de ha a bnőm ilyet tenne h pl magáról küldene olyan képeket 1 faszinak az biztos hogy először szájbavágnám utána meg elzavarnám pedig már 3 éve 1üttvunk. Vágj patáliát sztem és tök jogosan vagy dühös ( ha az vagy )
2011. jan. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
Mit tennék? Nagyon komolyan elgondolkoznék a váláson...
2011. jan. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
00:09 >>> egyet értek
2011. jan. 20. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát ez nagyon nincs rendjén. Beszélj a férjeddel.
2011. jan. 20. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Beszéltem vele és megígérte, hogy több ilyen nem lesz. Ezért elválni nem fogok, ahhoz túlságosan sok mindent kaptam tőle (érzelmileg), és érzem, hogy nagyon szeret engem. Megmagyarázni meg nem tudja, vagy nem akarja, miért tette.
2011. jan. 21. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!