Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel tartsam életben a szerelmünket, a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés

Pár hete kezdtünk távkapcsolatban élni a párommal. Ő belecsöppent egy nagyon mozgalmas életbe,én sajnos munkanélküli vagyok,gyakorlatilag az egész napomat itthon töltöm. Nem oldható meg,hogy összeköltözzünk,mert neki lakótársa van (anyagilag is jobban kijön és nincs is egyedül). Nagyon félek,hogy untatom őt,amikor beszélgetünk messengeren keresztül,nekem így nincs annyi témám,amit meg tudnék vele osztani. Mit tegyek,hogy életben tudjam tartani a kapcsolatunkat a távolság ellenére is?

Nem akarom elrontani,nem akarok az agyára se menni,de van bennem egy kis félelem. Szeretjük egymást,és "csak" heti 5 napot vagyunk távol egymástól,de nagyon nehéz.

Esetleg valaki tudna tanácsot adni? Mik a tapasztalataitok ezzel kapcsolatban?

Nagyon jól jönne egy kis segítség.

Köszönöm előre is!!!


2011. okt. 3. 22:46
 1/6 anonim ***** válasza:
romantikával, és össtinteségel
2011. okt. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem vidékiek vagyunk,de nem hiszem,hogy ez most itt fontos lenne,hogy azok vagyunk-e vagy sem.
2011. okt. 3. 22:58
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ha már neten beszéltek,akkor ne írásban,hanem mikrofonon illetve még webcamerán keresztül beszéljetek....

Hétvégén pedig töltsetek minél több időt együtt!Ja és hétközbe csinálj magadnak programot(takarítás,főzés,és sport,legyél társaságba és ne a 4fal közt,keress addig állást stb!)

2011. okt. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem napi 2-3 órát simán beszélhettek msnen, biztos nem untatod:)

Én is távkapcsolatban élünk, és mi is beszélünk ennyit, bár általában ennek az egy harmadát a veszekedés tölti ki. Ha most munkanélküli vagy, csinálhatsz egy csomó izgalmas dolgot, nem gubózz be otthon! Kirándulj, menj moziba (NEM CIKI egyedül) és akkor majd te is tudsz mesélni a párodnak. :)

2011. okt. 4. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is csak a webcam és a mikrofont tudom még ajánlani msn-hez! Illetve lehet telefonon keresztül is beszélgetni pár percet, az is több, mint a betűit olvasni.

Hagyd, h ő meséljen, ha már neki van mit! Néha az embernek csak az kell, h meghallgassa a másik.

Egy igazán őszinte szerelmen alapuló kapcsolat pedig ezt az "akadályt" is túl fogja vészelni!


Sok sikert! :)

2011. okt. 4. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi lett veletek végül? Túljutottak a távkapcs problémán?
2014. ápr. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!