Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg lehet keresni a volt szerelmünket, hogy legalább megpróbáljuk visszaszerezni? Ha egy kicsi remény is van rá?

Figyelt kérdés
Nem zaklatás, ha csak elhívjuk beszélgetni?
2011. aug. 3. 14:40
 1/3 anonim ***** válasza:

csak beszélgetés....de reménykedsz h jajjj remélem több lesz....

Nem lenne a régi semmi sem.

szerintem ebbe ne menj bele!

2011. aug. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
En is voltam ebben a helyzetben meg tini szerelem volt, ha mar egyaltalan annak tudnam nevezni, inkabb igy utolag csak fellangolas. 16 eves voltam mikor osszejottunk es 3 evet voltunk egyutt. A vege fele eleg sokat veszekedtunk aztan megis kibekultunk. A legutolso osszeveszesunknel mar nem volt bekules. Egyszeruen nem tudtam belenyugodni ezert en is probalkoztam, persze nem zaklataskeppen mert en is szegyeltem volna ha azt hiszi futok utanna. Persze az, hogy probaltam vele beszelni csak elutasitotta, s azt mondta h "ami nem megy nem kell eroltetni". Ra 2 evre talalkoztunk ujra mikor tobbet beszelgettunk. Akkor mar engem nem erdekelt, viszont elmondasa szerint nagyon megbanta, nekem akkor mar uj kapcsolatom volt s eszem agaba sem jart h ujra nekikezdjunk. Hidd el hogy igaza volt "ami nem megy nem kell eroltetni". Ugysem fogsz tudni boldog lenni mar vele...
2011. aug. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Na jó, de egyáltalán nem zártuk le a kapcsolatot, és mindent megtennék az érdekében, hogy újra boldogok legyünk.

És ez a kapcsolat ment.. szóval ha újra együtt lennénk, én nem engedném el, többé már sosem. :(

De azért köszönöm a válaszokat.

2011. aug. 4. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!