Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti hogy viszonyultok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti hogy viszonyultok ehhez?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy van egy lány (mindjárt 15 éves) akivel tök jól kijövök, msn-en dumálunk, meg webcam. Sajnos messze lakik tõlem, de még tuti találkozunk. Lehetne köztünk valami úgy érzem. Az a nagy problémám, hogy szeretnék fogszabályzót, mert szükseléges. Korábban már csókolóztunk, egy rendes, jótanuló lassan 17 éves srác vagyok, Õ pedig kicsit "rossz". Nekem nagyon bejön mindennel együtt. Szerintetek egy fogszabályzó mennyit ronthat az esélyeimen?:S

Köszi elõre is, bocsi ha vannak hibák, de telóról írtam.


2011. jan. 20. 09:02
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Hát én még nem csókolóztam fogszabályzós fiúval, szóval ezt a részét nem tudom, de biztos meg lehet szokni.. Vagy kérhetsz csak esti fogszabályzót, azt nem kell napközbe hordani, viszont az is javít a fogaidon (nekem is bevált, mondjuk én kb. 10 éves voltam akkor, nem tudom ez számít-e a fogaknál..) De külsőre nem zavarna.
2011. jan. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Éjszakai ilyen korban már nem játszik. Nem hinném, hogy csókolózás közben zavarna, inkább a külsõtõl tartok :S

Amúgy hány éves vagy?

2011. jan. 20. 09:17
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem kiállnak a fogaim, és nem szabályoztam soha. :( Így csak azért zavarna, mert Neked szépek lesznek, nekem pedig nem. Egyébként nem ronthat az esélyeiden szerintem, attól Te még Te maradsz, és a fogszabi se örökké lesz rajtad!
2011. jan. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én 16 éves lány vagyok, de mindig is szerettem volna kipróbálni fogszabályzós fiúval a csókot, persze hogy nem rohad a kajamaradék bele, hanem ápoltan tartja. Nem lehet akadály.
2011. jan. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó, az természetes, nem vagyok igénytelen :)
2011. jan. 20. 10:03
 6/10 Reniesw ***** válasza:

Én 15 éves lány vagyok.Msot szeretnék fogszabályzot feltenni,és ugyan ez a problémám.Én már csokoloztam fogszbályzos fiuval,és sztem semmiben nem változott meg,ugyan olyan jól csokolt mint az elött,h feltették volna:)

Szerintem semmit nem ronthat az esélyeiden,mert nem minden a külsö.A lány pedig ha azért nem akar veled már beszélni mert fogszbályzod van,hát az csaj egy hülye:)

2011. jan. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Kittike.e ***** válasza:
a lányok nagyrésze cukinak találja. :D meg ha ő is igy érez irántad akkor szerintem az semmit nem változtat! ne aggodj :)
2011. jan. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nálunk a közeli faluban van egy ismerősőm, aki fogszabályzós volt. :D Nagyon, nagyon jól állt neki. Mikor levették neki, én nagyon hiányoltam... Amúgy meg, ha szeret az a lány téged, akkor számára a külső egy mellékes dolog. :)
2011. jan. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

vannak olyan fogszabik is amiket csak éjszakára kell feltenni

nem értem miért az állandót választja mindenki, vagy nem tudnak erről?

2011. jan. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

előző vagyok

bocsi, most látom, hogy volt már erről szó

2011. jan. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!