Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire "divat" az, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire "divat" az, ha egy fiú nyújt lelki támaszt egy lánynak? És ti lányok hogy viszonyultok ehhez?

Figyelt kérdés
Ha pl. valami miatt sírtok. Odamegy a fiú, meghallgatja panaszotok, átölel titeket, vigasztalgat... Ez szerintetek mennyire férfias? Egy ilyen fiú csak jóbarát lehetne egy lány szemében?
2009. júl. 31. 19:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

hát én fiu vok, de azért válaszolok én is:)

töb mint 1 éve vagyok ilyen szinten jóba egy lánnyal, megbeszélünk mindent, vigasztalgatom ha valami olyan van, de esélyt részéről arra nem látok h több is legyen köztünk.

és szerintem attól még férfias, hogy néha eltudsz gyengülni is ha azt kívánja más érdeke akivel jóba vagy

arra meg hogy lehet e több is csak ő adhat választ

hallottam olyat is hogy egy idő után össze jöttek, meg olyat is hogy csak jóbarátok maradtak, vagy olyan is van hogy meggyengül egy idő után a kapcsolatuk

25/f

2009. júl. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha férfias, ha nem... én biztos hogy megvigasztalnám a kedvesem, vagy lány barátom. Nem azért mert divat, hanem mert rosszul esne ha szomorkodna valami miatt, és persze hogy meg akarnám vigasztalni. Ha ilyen történne, akkor utána a lány nem feltétlenül csak mint barátra nézne rám. Legalábbis remélem így van!


16/F

2009. júl. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt egy "sírós" barátom.Mindig el tudtuk egymásnak mondani,hogy mi a gáz,és olyan jól esett,hogy van valaki,akit bármikor megölelhetek,és hozzábújhatok.

Persze,ah a nagy könyvben meg van írva,egymásba szerettünk a sok lelkizés alatt.De mikor elém mert állni ezzel,akkor én már az első babámat várta a férjemtől,elkésett.

Én annak a pasinak a lelkét szerettem,no meg a teste sem volt megvetendő,de ha nem is volt az az alfahím,még volt benne valami pasi:)Mivel egy nagyon erőteljes nő vagyok,így nem is mutat mellettem jól egy nőies pasi.

2009. júl. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem divat kérdése, ha valaki szomorú azt illik megvigasztalni.
2009. júl. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

miért, ha most ide azt írná valaki hogy nem divat, vagy nem féfias, akkor ezután ha valami gondja lenne pl. a barátnődnek, akkor nem vigasztalnád meg? Oo egyébként most ezt totál nem értem, hogy mi köze van ilyen dolognak a divathoz vagy a férfiassághoz.

igazából én azt sem tudom elképzelni hogy működhetne úgy egy kapcsolat, hogy ha egyik félnek valami baja van, akkor a másik nem próbálna segíteni neki, nem próbálná megvigasztalni. szerintem ez pont hogy teljesen alap dolog egy kapcsolatban. barátságban is, meg szerelemben is.

2009. júl. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

De a nők nem attól nők, hogy érzékenyebbek és ezért lelki támaszra van szükségük? Kitől kapják meg ezt, ha nem egy erős férfitől?

Nem arra gondoltam, hogy a fiú és a lány együtt sír persze... Az túl csöpögős és nőies... De ha védjük a szeretett nőt, az férfias nem?

2009. júl. 31. 20:39
 7/12 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem, mert mintha egy kicsit kezdene átértékelődni, hogy mi a férfias és mi a nőies...
2009. júl. 31. 20:41
 8/12 anonim ***** válasza:
67%
olvass kevesebb romantikus regényt és nézz kevesebb latin-amerikai szappanoperát
2009. júl. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Amit leírál az teljesen OK, és nekem jól is jönne -.-"
2009. júl. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én személy szerint örülnék egy ilyen fiúnak,de sajnos általában eddig mindig az lett belőle,hogy a fiú akart többet barátságnál,de én meg nem...Ez többször is előfordult...

Ha egy kicsit lelkiztem akkor egyből azt hitte h biztos bejön nekem mint pasi...

Szóval eddig még nem volt ilyen barátom:):(

2009. aug. 1. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!