Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Hasonló helyzet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hasonló helyzet nálatok?

Figyelt kérdés

8. éve vagyunk együtt a párommal.

Van egy 18 hónapos kisfiúnk.

Kb. 2 hete valami megváltozott.

Munka után nem hozzánk jön, hanem a szüleihez netezni.

Közölte, hogy bulizni akar, nem élte ki magát, folyton a szájában vagyok stb.

(Könyörgöm, van egy közös gyerekünk...!)

Már korábban is történt hasonló, de aztán meggondolta és minket választott.

Úgy veszem észre, hogy nem tudott megváltozni.

Egy ideig minden szép és jó, aztán ez a vége.

Mit tegyek?

Mondtam neki, hogy nem lehet hülyének nézni és ismerkedni mellettem (mert gondolom, hogy otthon csajokkal dumál, amúgy itthon is tudna gépezni.)

A baj, hogy szeretem és nem bírom nélküle.

Nagyon nehéz, főleg a Manó miatt, mert nagyon apás.

Segítsetek!

Köszi!


2011. jan. 20. 12:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi lenne ha elmennétek szórakozni együtt egy kicsit? Manókát rábízzátok a nagyszülőkre, vagy hívtok egy bébiszittert. Menjetek el bulizzatok egyet, mozizzatok, vagy menjetek koncertre, étteremre, akár sportolni valamit! Amit mindketten szerettek.

Igazad van, a család komoly dolog, és nem teheti ezt meg veletek! De neki is igaza van, hogy kell néha szórakozni.

Csináljatok olyan dolgokat amiket a kapcsolat elején. Lepd meg pl egy új sexy fehérneművel.

Ha nem változik a helyzet, vagy rosszabb lesz, esetleg bebizonyosodik, hogy más nők után kacsingat, megcsal, akkor viszont jobb, ha külön váltok.

A gyereknek is jobb, mert jobban fogja magát érezni egy szerető anyukával, mint egy olyan családban ahol mindig feszültség és viták vannak, és megérzi ő is (majd pár év múlva) azt, hogy nincs minden rendben.


Bár nem sok tapasztalatom van ebben a helyzetben, azért remélem segítettem.

2011. jan. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! a 8 év az elég sok idő, nyilván én is elgondolkodnék h mi lenne a leghelyesebb ebben a helyzetben hisz van egy kisgyerkőc is. Azt írtad, hogy egyszer már volt hasonló helyzet, csak visszament hozzátok. Szerintem az ilyen ember nem változik,úgyis benne marad ez az ösztön. Az én párom is azért szakított velem (hosszú kapcs.), mert ő még nem élte ki magát,szabadságra vágyik (igaz itt nem volt baba). Majd bele pusztultam,mert nagyon szeretem/szerettem. De ha el akar menni vagy félrekacsintgat akkor úgyis meg fogja tenni max a tudtod nélkül:( sajnos nálam az utolsó volt..Ebben a helyzetben nem sok mindent tudsz tenni, hisz ő van nyeregben. Ha tényleg annyira fontosak vagytok neki,akkor nem jut eszébe ilyen v max flörtölget egyet aztán annyi, de nem hagy el benneteket.

Hány évesek vagytok? Előtted a párodnak sok kapcsolata volt v 1 éjszakás kalandja?


23/L

2011. jan. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

24 évesek vagyunk, elég fiatalok.

Volt komoly kapcsolata előtte.

Az egy éjszakás kizárt.

Nem tudom mit tegyek!

Annyira nehéz!

A kisfiamnak sem szeretnék rosszat és nekem se.

Nem akarom, hogy azt gondolja, mindent megtehet velem, mert visszafogadom.

Együtt azt mondta, hogy nem tudunk bulizni menni.

Moziba 1x voltunk mióta együtt vagyunk.

Úgy veszem észre, hogy más társaságra vágyik, tehernek érzem magam.

2011. jan. 21. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!