Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elkezdjek megint közeledni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkezdjek megint közeledni felé? (bocsi, h hosszú lett)

Figyelt kérdés

16 f vagyok és van egy lány ő 15 éves.

1x láttam a lányt hazafelé és valahogy ott találtam magam,hogy MSN-en beszélünk.

Nagyon fain kislány volt meg is tetszett egyből.

Aztán beszéltünk msn-en kb 2x és egy kurv_ára jelentéktelen dolgon megsértődött (hihetetlen,h mennyire sértődékeny..)

És láttam mostanában és megint elkezdtem gondolkodni,h megkérdezzem tőle,h még 1 nekifutás ?

Időközben láttam egy pasaival is...

És én az a fajta vagyok,h ha már 1x volt valakivel akkor nekem már nem kell,mert nekem az első lány olyan,legyen,h én is az első legyek neki.

Hát ezzel a lánnyal az biztos,h nem így lesz,mert sztem úgy megb@szatta magát mint az állat,de én nem undorodtam el tőle =/ Mindig úgy vagyok nála,h akkor menj a f@szba te kurv@,de nála nem így volt.

Megpróbáljam még1x ?

De milyen kifogással menjek oda hozzá ?

Nem is akarok odamenni,mert sosem beszéltünk élőben szal nagyon sokra nem emlékezhet velem kapcsolatban...

MYvipen gondoltam egy levélre.

Az hülyeség ?

És mégis mit írnék bele ?


2011. jan. 20. 22:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez jó ötlet,írj neki levelet. Szerintem ez hülyeség,hogy szűz legyen a csajod,mert te az vagy! Csak jobb lesz,ha nem szűz!!! Írd le neki konkrétan,mit szeretnél tőle.
2011. jan. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Írj neki, hogy "bocs hogy megsértettelek" vagy ilyesmi, és kérd arra hogy beszéljetek még, mert ha te meg is sértetted, nem annak szántad(avagy mondja meg hogy mi volt a sértődése tárgya, és legközelebb ha lehet kerüld a helyzetet).

Ha normális és nem hisztis p*csa, akkor veszi a lapot, nem azt hogy bejön neked, hanem hogy beszélnél vele szívesen. Nameg, az élő kommunikációt részesítsd előnybe, jobb az élmény, igazi a kontaktus, egyikőtök se csinál mást közbe, és hamarabb kiderül, hogy esélyes vagy, vagy sem.

Nameg, le "hülye qvázni" egy 15 éves csajszit, igen erős egy kicsit.

Hisztis hülye p*csák 12-22 közt, meg lehet hogy futó kalandosak, de a "qva" megnevezés még akkor se helytálló.

Majd ha pénzért nyomja, meg bmwért, és van "művészneve" akkor az.

Na meg, lehet, hogy a másik arc is egy olyan szerencsétlen félkegyelmű mint te, aki nyomulni próbál.

2011. jan. 24. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!