Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit csináljak. Szerelmes vagyok az osztálytársamba?!

Figyelt kérdés
18 éves középiskolás lány vagyok. Most vagyok 3. osztályos. Azt hiszem, hogy szerelmes lettem az egyik osztálytársamba, és egyszerűen nem tudok mit csinálni. Ebben az évben már elég jól kijövünk egymással, sokkal többet beszélgetünk, hülyéskedünk, mint az 1.-2. év folyamán(nekem már ekkor is tetszett de semmi komolyabbat nem éreztem). Én is érzem, hogy nem vagyok közömbös a számára, de egyszerűen nem tudok mit kezdeni a helyzettel. Sosem szerepelt a terveim között, hogy összejöjjek az osztálytársammal, mert ugye házinyúlra nem lövünk, rengeteg a mivan ha, és a de... :/ Egyszerűen elfelejteni sem tudom,mert látom Őt minden nap. Mire szünetekben végleg kiverem Őt a fejemből, akkor megint megyünk iskolába, rám néz, rám mosolyog és megint ugyanazt érzem, mint előtte. Nem tudom még meddig fogom így bírni :((( Mit tegyek?!
2011. jan. 21. 16:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Mondd el neki õszintén,hogy mit érzel irànta.
2011. jan. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanez van, csak én fiú vagyok, és belezúgtam az egyik csajba az osztályomból. Nem jó helyzet, az biztos.



18/F

2011. jan. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Velem ugyanez a helyzet:D 17/F

Nem egymást keressük? :DD

2011. jan. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Térjél rá a pikáns részletekbe ... simogasd meg a farkát , aztán beszéljétek meg hogy fogjátok csinálni xD
2011. jan. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Velem is ugyanez a helyzet, s tudom, hogy milyen érzés.....

17-f

2011. jan. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Velem is ez történt... Én elmondtam neki,h mit érzek és rá 2 hétre összejöttünk és együtt voltunk 1 évet... Igaz nem volt könnyű helyzet osztálytárssal járni...
2011. jan. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

elég rossz... nem tudom meddig bírom még hogy minden nap látom, beszélek vele :((


lehet egymást xD

2011. jan. 23. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!