Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok az osztálytár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok az osztálytársamba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nos. Van egy lány az osztályból és egy utcában lakunk. A legtöbbször egyszerre végzünk és már hazakísértem egy párszor. Félek megmondani, hogy szeretem, mert lehet hogy visszautasít. Adjatok tanácsokat. Lécci!
2011. febr. 6. 00:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

mondd meg neki és ki derül ne töketlenkedj


19F

2011. febr. 6. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors választ. 14/F
2011. febr. 6. 00:40
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

SZerintem ne támadd le csak úgy, hogy szereted, tetszik, jobban megismernéd stb... ez nem épp a legromantikusabb módja az udvarlásnak, de mégha nem is romantikus alkat a lányzó, akkor is olyan...béna...snassz. Érted.

Szerintem ha legközelebb hazakíséred, hívd el moziba vagy csak sétálni valamerre, ha igent mond, akkor valószínűleg van esélyed (a legtöbb lány azért ebből levágja, hogy randizni akarsz, és olyannal tuti, hogy nem megy el, akinek nincs nála esélye). Aztán ha már ott vagytok kedveskedhetsz, bókolhatsz, stb, csak ne vidd túlzásba és ne az "olyan szép a szemed"-del gyere. Aztán úgyis meglátod hogy reagál minderre, ha nevet a vicceiden, sokat mosolyog, stb. akkor bejössz neki és így tovább. Szóval randigassatok, aztán majd lesz valami. DE ne támadd le azzal miután hazakísérted suliból hogy szereted...22/L

2011. febr. 6. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előzőkhöz, ne ronts ajtóstul a házba. Csak szép lassan. Hajrá!


19/F

2011. febr. 6. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
köszönöm az utolsó előtti választ. megfogadom
2011. febr. 6. 01:17
 6/14 A kérdező kommentje:
várom még az üzeneteket!
2011. febr. 6. 01:22
 7/14 BenQs ***** válasza:

Ja persze csináld amit mondanak... Be fogsz vágódni a barátzónába....

1 tanács ne fogd nagyon vissza magad. ne nyiltan de add a tudomására h mi van... mert ha nem akk a bókjaidat puszta baráti bókoknak fogja venni... Legyél vele sürübben.. de vigyázz ha nem cselekedsz idöben akk szépen átesel barátfalvába... és onnan nehéz vissza jönni.

2011. febr. 6. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A barátok nem szoktak bókolni egymásnak -.- Ha egy lány azt hiszi, hogy egy fiú barátságból bókol neki, az hülye, és nem a fiú hibája.
2011. febr. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
kösz a válaszokat. jöhetnek még!
2011. febr. 6. 21:43
 10/14 A kérdező kommentje:
honlap után tudom majd hazakísérni. szóval nagyon izgulok. jöhetnének még válaszok
2011. febr. 6. 21:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!