Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 14éves fiu vagyok szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14éves fiu vagyok szerelmes vagyok az osztálytársamba és nem tudom h ő is belém mit tegyek? Honnan tudjam hogy ő is így érez e?

Figyelt kérdés
2010. febr. 22. 19:43
 1/7 anonim ***** válasza:

mondjuk felteszed a gykorikerdesek.hu-re a következő kérdést

Édes [alany neve] szeretsz engem [a te neved]?

2010. febr. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha szokott nézni minden ok nélkül. Tehát úgy értem hogy pl. a tanár tartja az órát és te észreveszed hogy néz. Akkor valószínű tetszel neki. Egyébként beszélgess vele, hívd el valahová.
2010. febr. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
szoktunk sétálgatni hétvégén
2010. febr. 22. 19:46
 4/7 anonim ***** válasza:
2010. febr. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
na ja cs nem zavar?
2010. febr. 22. 19:52
 6/7 anonim válasza:

Elmentek sétálni, egyszer csak megfogod a kezét, magadhoz húzod, a szemébe nézel, és a következő egyszerű monológot letolod neki:

- Figyelj, tök jókat beszélgetünk, meg sétálgatunk, nagyon tetszel nekem.

Aztán vérmérsékletedtől függően lekapod, vagy a gyerekesebb, de 14 évesen talán még elfogadhatót kérdezed:

- Nem akarsz járni velem?


Aztán ha majd idősebb leszel akkor jöhetnek a komolyabb szövegek, pl űrmérnöknek tanulsz az egyetemen, a MIR-re mész szakmai gyakorlatra két hónapra, meg elmeséled milyen súlytalanságban lebegni, bármi. Majd belejössz.

2010. febr. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Uccsó, nagyon Barney-s duma :D

Kérdező: ha sétálgattok sokat, meg jól elvagytok, akkor alapból kedvel. Egy a lényeg: ne ajtóstul ronts a házba! Mellesleg vannak öreg praktikák, mint pl megkérdezni a bnőjét. De a legjobb tényleg az, ha a sarkadra állsz.

2010. febr. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!