Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hívjam fel? Megismerkedtem 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hívjam fel? Megismerkedtem 1 hete egy fiúval a munkahelyemen (nem munkatárs hanem, egy vendég), nagyon megtetszett első látásra és szerintem én is neki. Elég sokat beszélgettünk, elkérte a számom, hogy felhív. Azóta sem

Figyelt kérdés
hívott fel. Miért nem? Meggondolta magát?Biztos vagyok benne, hogy tetszettem neki, ő kezdeményezett?Ha én hívnám fel az gáz lenne?Vagy írjak neki vmt?
2009. febr. 3. 17:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Sztem ne hívd fel, ha elkérte a számodat, majd hív ha akar valamit.
2009. febr. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
sztem meg hivd fel!!!én is vtam már igy buliba dolgoztam és megismerkedtem ott egy sráccal el akarta kérni a számomat és lelépett mert nem tudtam megadni neki az igaz mivel jött a főnök de másnap felhivtam m elkértem attól a barátaitól akik ott voltak buliba pedig nem is iemrtem igaz h kicsit más mert neki nem volt meg az enyém de én sem tudtam várni mivel ugyis kitudta volna deriteni m mindneki ismert mivel ott dolgoztam és tök örült neki h felhivtam másnap:)bár nem tartott sokáig.....de a lényeg h lehet csak beszari és mégsem mer vagy nemtom mert nem ismerem ez hülyeéség h csak a fiú kezdeményezhet a mai világban na neee....én szedtem fel szinte az összes pasim:):)akivel most vagyok 1 éve annak iwiwn irtam m láttam a városba kocsival holott azt sem tudtam h ki csak néha szoktam látni . és mint kiderült ő is emléxik rám még 5 évvel ezelőtt is h hol vtam a barátaimmal és mit csináltam buliba is látott de nem mert közeledni....hu sokat rizsázok egy a lényeg keresd meg nyugodtan vagy üzenj neki!!hajrá
2009. febr. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod!Én felhívnám meg írnék is neki, csak fogalmam sincs, hogy mit mondjak vagy írjak. Ez mégiscsak 1 férfi dolga lenne először szerintem, h elhívjon egy randira. De lehet, h ezért nincs párkapcsolatom már rég óta, mert álomvilágban élek és azt hiszem, h úgy működnek a dolgok mint régen, h udvarol stb. egy férfi.
2009. febr. 3. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!