Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megismerkedtem egy lányal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedtem egy lányal a chaten felvettük 1mást msnre és teloszám csere is megvolt szombaton terveztünk egy talit de nemtudom hogy mitkéne csinálni az első randin, vigyek valami plüss macit neki? vagy csokit? és mivan ha nem merek elötte beszélni?

Figyelt kérdés
2009. szept. 2. 07:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én kb. 5-6 éve chatelek. Többször találkoztam fiúkkal. Konkrétan én sosem vártam semmit, hogy hozzanak. Sokmindent meg fog határozni az első találkozás, biztosan lesznek kínos csendek, de én azt tanácsolom, hogy először csak barátként kezeld, így is elég nehéz lesz vele beszélgetni. De ha még úgy gondolsz rá, mint lehetséges barátnőre, akkor még a két nem közti kapcsolat is feszélyezni fog. Ha meg szimpatikusak lesztek egymásnak és kölcsönösen bejöttök egymásnak, akkor úgyis minden működni fog. L/23

2009. szept. 2. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi
2009. szept. 2. 17:25
 3/6 anonim válasza:

sztem bokolj neki ezt szeretik a nök ha valaki dicséri öket.

jo ötlet vigyél neki egy macit.

sok sikert!

2009. szept. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
thx
2009. szept. 2. 19:45
 5/6 anonim ***** válasza:
hát, ha szereti a macit, akkor vigyél neki, de szerintem ne..max a 2.,3. randin.esetleg csinálhatod azt, amit a filmekben szoktak, hogy sétálgattok mondjuk a vidámparkban és nyersz neki egy macit. : D
2009. szept. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

szerintem ne vigyél neki semmit az első randin.

azt majd elég ha komolyodik a dolog (:

Én sose várom el hogy hozzanak nekem valamit, sőt az néha kínosan is elsülhet.

16 L

2011. márc. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!