Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen tipus az a nő, aki el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tipus az a nő, aki el tudja fogadni, hogy a barátjának úton útfélen tetszik egy másik nő, de hűséges?

Figyelt kérdés

és ez simán látszik rajta, és lejön a harmadiknak is.

és mindenhonnan úgy megyünk haza, hogy ő tökre elvolt mással.te meg tartottad a gyertyát.

vagy csak egy példa:

kávézóban ülünk, kiszolgál egy pincércsaj, a párom jól megnézi a fenekét ahogy elmegy, aztán megszólal, hogy jó lenne velem(!) otthon egy kis numera. ennek én nem tudok örülni, nehogy ezt hozzátok ki belőle.


csak tudni szeretném, miben változzam meg, hogy ez mellett a srác mellett boldog lehessek, mert azt akarja hogy hozzá költözzem és végülis én szeretem őt, csak mindig ilyeneket kapok.


2011. jan. 22. 21:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Bunkó, csak ennyi. Ki mondja, amit gondol, mert nem eérdekli a környezete csak saját maga vagy azt hiszi, hogy téged ez nem zavar.
2011. jan. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
100%

ismerős a dolog. én párom is buszon vagy akárhol meglát egy csajt, igencsak feltűnően bámulja.

tegnap éppen ez volt. ülünk a buszon mi és még egy ismerősünk, felszállt egy csaj és rendesen megbámulta a fenekét, jót nevettek ismerősünkkel...én meg bevágtam a durcát. még mondogatja, hogy csak egy angyalnak van ilyen feneke.

kérdezem tőle, hogy mi jobb benne, mint bennem? mondtam menyjél keresd meg, ha annyira kell. akkor csöndbe marad, utána bocsánatot kér, de már kezdem unni.

és sokszor feljön bennem is ez a kérdés, hogy hogy lehetnék én olyan jó, hogy megfeleljek neki és ne másokat bámuljon kidülledő szemekkel?

amikor megkérdezem tőle: mit változtatnál meg rajtam? válasza: semmit, nekem így vagy jó. és ez valahogyan rosszul esik, hogy tudom, hogy nem igaz, mert akkor nem nézne másik nőt feltűnően.


bocsi, hogy most leírtam a sztorim. ez a kérdés engem is érdekelne, hogy miben kéne megváltozni...

hiába próbálok a kedvébe járni, hiába kérdezem tőle mit szeretne...neki jó így minden.

én amúgy néha nem értem a pasikat, hogy mit akarnak, mi jó nekik. mindig más. és kezdek belezavarodni.

próbálj tőle esetleg kérdezősködni mit szeretne, mit változtatna rajtad. sok sikert, hogy neked értelmes válasz érkezzen rá. : S

2011. jan. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, te pedig szerelmes vagy és türelmes vagy nem is tudom mi ide a legjobb szó.
2011. jan. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
84%

Basszus ne már! Igazat mond, hogy szépek vagytok és ti kelletek nekik:DDDD

De azért még a másik nő is szép marad. Csak ezt nem lenne szabad előttetek így kimutatni.

2011. jan. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

nekem nem megfelelési kényszerem van, mert tudom, hogy azért vonzó a másik, abból az egyetlenegy indokból, hogy ismeretlen!

én azt szeretném tudni, milyen csaj BELÜL aki ezt elviseli, vagy meg sem látja és boldog tud lenni!!!!

a kérdés még mindig adott

2011. jan. 22. 21:41
 6/16 A kérdező kommentje:
szóval milyen tipusú lány tud boldog lenni ilyen tipusú pasi mellett?
2011. jan. 22. 21:44
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Ennek,mint sok minden másnak két oldala van,szerintem...

Adott pl. a párom,akiről tudom,hogy ha jó nőt lát megnézi,netán néha én szólok neki,hogy "asztaa,milyen szép az a csaj.."Viszont,soha nem éreztette még velem azt,hogy az a másik nő több is lehetne az életében,megmozgatott benne vmit,stb. Ezt kellene megbeszélned vele,hogy oké,vakságot nem fogadott és nem is kéred,csak diszkréten csinálja..

2011. jan. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

ő azt hiszi diszkréten csinálja

nem tudta pl hogy láttam a pincérnős szitut

amatör

tipikusan az az eset, hogy minden gondolata látszik az arcán

és jobb esetben nem a gatyájában.....mert erre is volt példa amikor a macskanő c. filmet néztük, az a "reakciója"is lehozott az életemről

2011. jan. 22. 21:56
 9/16 anonim ***** válasza:
77%
szerintem kicsit túlreagálod a helyzetet. férfiból van, azt jelenti, hogy feláll a farka, ha őstényt lát, mint az állatvilágban, ettől még nem csal meg, illetve hűséges, csak nem tud viselkedni, ennyi
2011. jan. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

férfiból van.....hm

eddig egy volt pasimmal nem éreztem magam ilyen megalázva

pedig ők sem vakságot fogadtak

2011. jan. 22. 23:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!