Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megalázás visszakézből? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megalázás visszakézből? Nem tudom reagáljak e vagy ne.

Figyelt kérdés

Kérlek vegyétek komolyan...

volt egy lánybarátom, megpróbáltam volna komolyabbra forditani... sajnos lekoptatott mindig (igy nem ér rá úgy nem ér rá), igy levélben mondtam el hogy mivan... tudom hülye voltam.

De kb. 7 hónap után kaptam tőle levelet! Körüzenet volt, tehát spam! (itt a nevetés helye. Owned?)

Hálistennek nem vágott úgy a földhöz, mint pankrációban, mert kb. 1 hónapja már túlléptem a dolgon. Legalábbis akkor töröltem a leveleit, és lemondtam róla, megpróbáltam elkönyvelni egy olyan nőcskének, akinek nincs ideje ilyen dolgokra (egyébként is több mint egy éve egyedülálló, pedig bombanő). Megis próbáltam irni egy-két "esélyesnek", társkeresőn. Ráhagytam, inkább legyen úgy, hogy akkor e lányt szépen békénhagyjuk, ha akar úgyis keres, és ha nem lesz más akkor oké, ha meg lesz akkor úgysem érdekes.

Sajnos mikor megláttam hogy "X üzenetet küldött" majd kiugrott a szivem a helyéről. Úgy tűnik, mégsem szabadultam meg tőle ugye? De miért vagyok ilyen hülye? Az hogy körüzenetet kaptam tőle, mit is jelent? Annyira elfelejtett már, hogy elfelejtett kihagyni a cimzettekből? Vagy tesztelni akar, hogy mit kezdek az üzenettel?

Persze hagyni kéne rá, tudom. De valamiért az is bennem van, hogy reagálni kéne csipőből egy olyat hogy "azt hittem végre a válaszod jön, amivel tartozol". Persze senkinek nem akarok kellemetlenséget, félek is hogy elhajtana.

Mint mondottam, nem volt csalódás számomra, mégis felajzott. Most ezt hogy reagálnátok le?


2011. jan. 22. 21:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerelmes vagy. Próbáld meg elfelejteni, ne "alázgasd", őneki nem te vagy az, akit keres, ezt el kell fogadni.
2011. jan. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Figyu hasonló helyzetben voltam Én is nem olyan rég.Tetszett egy fiú(12 éve).Közöltem vele,elkezdett jó fejkedni,még vacsizni is elvitt,de arra már gyáva volt hogy megmondja az igazat,hogy nem kellek neki.Küldött karácsonykor üzit,de ez egy sablon körüzenet volt.Nem is válaszoltam neki.Ha ennyire fel se sz@rja valaki az ember fejét az menjen a bús pics@ba,Te meg keress egy olyat aki megbecsül.
2011. jan. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
igen persze tudom... igaz
2011. jan. 22. 21:58
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is voltam hasonló helyzetben,viszont én találkozgattam is azzal a fiúval.Szoktunk levelezgetni egymással.Na aztán írtam neki,nem volt benne semmi extra,csak kérdeztem,hogy mi van vele hasonló...Ő meg felszívódott,arra nem volt képes,hogy annyit írjon,bocs de mégsem szeretnék tőled semmit.Ez 1-2 hónapja volt.Na aztán jött tőle egy üzenetem,hogy sikeres vizsgaidőszakot kíván,reméli jól vagyok...Én is gondolkoztam rajta,hogy visszaírok neki,hogy nem hittem volna,hogy ennyit kell várnom a válaszodra.De NEM,nem írtam neki semmit,és örülök neki.Mondjuk én magamban már lezártam az esetet,szóval nem rázott meg a dolog,csal felbosszantott.Én azt tanácsolom neked,hogy ha nem akarod megalázni magad akkor hagyd a lányt,majd ha akar valami akkor keres...bár ha eddig nem tette...
2011. jan. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Spamszűrő beállít, tőle jövő levelek -> kuka.
2011. jan. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Amíg az ember magától rá nem jön, hogy felesleges ilyet írni, addig úgysem hiszi el... De mint látod az előttem szólókat is nincs értelme hülyét csinálni magadból... Csak azt látja, hogy megalázkodsz előtte, annak meg nincs értelme... Látszik, hogy még benned van, mert csak olyankor állít fel az ember ilyen-olyan hiedelmeket a dolgokkal kapcsolatban.

Szerintem hagyjad... Ha akarni fog valamit keresni fog...

2011. jan. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
igen, köszönöm... hagyom.
2011. jan. 24. 14:54
 8/8 anonim ***** válasza:
Felejtsd el, mert csak még nagyobb pofáraesés lesz a vége.
2011. jan. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!