Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez megalázás?

Figyelt kérdés
Múltkor felbaszta az agyam valamin a barátom, mert tényleg állandóan ok nélkül belémköt, és ez csak olaj volt a tűzre, és elkezdtem neki felháborodottan magyarázni, hogy állítsa le magát. Erre ő csak úgy arcon öntött egy pohár vízzel, tényleg annyira szar volt belement az orromba is meg minden. De nekem lelkileg megalázó volt. Főleg, hogy ellenkezőleg reagált, mint amire számítottam. Bocsánatot kellett volna kérnie, nem pedig ezt.. és a poén az egészben, hogyha felhozom azt mondja, hogy "jaj ugyan már, más röhögne ezen".. Szval ezért kérdezem.. Szerintetek?
2011. okt. 17. 21:33
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
A barátom kifejezés a pasimat takarja (20/L)
2011. okt. 17. 21:34
 2/26 anonim ***** válasza:
84%
jaj ugyan már, más röhögne ezen.
2011. okt. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
most tényleg?
2011. okt. 17. 21:36
 4/26 anonim ***** válasza:
59%

nem az a kérdés, h más szerint ez megalázó e.. ha te annak érzed, akkor ezt beszéld meg vele.

Próbáljatok valahogy kompromisszumot kötni, mert egy idő után ha egyikőtök se enged (a megalázás érzése nélkül) többet fogtok veszekedni.

2011. okt. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
egyetértek az utánam szólóval...
2011. okt. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim válasza:
100%
szerintem a baratod viszavehetne a stilusabol!!
2011. okt. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Én szeretem, ha komolyan vesznek, amikor kiborulok. Ha annyit mondott volna, hogy túlreagálod, az belefért volna a tiszteletbe.
2011. okt. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
én annak éreztem, mert lekezelő volt velem.. de azért vagyok kíváncsi mások véleményére, hogy tényleg csak én túlzom -e ezt el. Hogy tényleg ti csak röhögnétek egyet és annyiban hagynátok? Azért nem hagyom magam, mert tudom, hogy akkor igazam volt, és akkor nem hülyeségeket magyaráztam neki..
2011. okt. 17. 21:39
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igen ez alázás volt.A palidnak elég fura poénjai lehetnek, am minden rendben van vele, már mint agyilag?

21/f

2011. okt. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
0%
Hűtsétek le a kedélyeket egy jó kis sexel !
2011. okt. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!