Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, "többet akarok" megvallása levélben: ez nektek kisebb "megalázás", vagy megfosztás valamitől?

Figyelt kérdés
Volt egy lány, akinek levélben kellett elmondjam, hogy többet szeretnék. Igen, kellett, mert sosem jöttek össze a találkozók, nem ér rá, dolgozik, táncol, iskolába jár, azaz kopj le :) erre egy hónap múlva válaszolt, hogy sejtette hogy van valami, csak nem érti hogy ezt miért igy kellett megtudnia. Ebből én jogosan következtetek arra, hogy most kicsit meg van sértődve/haragudva, mert igy kellett megtudnia? (magának köszönheti! Ő nem akart találkozni). Lányok, ez nektek rossz érzés? Én mindenesetre jogosnak tartom, mert tényleg megfosztás valamitől, szerintem egy lánynak mindenképpen élmény, ha valaki elmondja neki, hogy többet akar, és most meg lett fosztva ettől, mert fekete-fehér levélből tudta meg...
2011. jan. 9. 13:34
 1/4 gratis30 ***** válasza:

Nem hiszem, hogy ezen kéne rágnod magadat, mert ahogy írtad "kopj le" jelzést kaptál. Így meg nem tök mindegy, hogy megfosztottad-e valamitől vagy sem? Keress mást szerintem ő meg had főljön a saját levében.


F/30

2011. jan. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát ez igaz, sőt örülhet, hogy egyáltalán tud ennyit.... csak sajnos épp a célvonal elött álltam, nehéz lett volna visszafordulni
2011. jan. 9. 13:44
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem érintette őt ez rosszul és nem sértődött meg,csak így próbálta "rád" terelni az egészet,tehát arról elvenni a figyelmet,h ő most mit is gondol erről az egészről. ha ő koptatott le,akkor nem értem mi oka lenne még ilyen stílusban reagálni egy vallomásra.

hagyd a fenébe.:)

2011. jan. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Felejtős...Keress mást aki értékeli a közeledésed!
2011. jan. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!