Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az normális hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az normális hogy az első randevún lefekszik a lány?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam ha velem, akkor mással is megteszi!
2011. jan. 23. 06:41
 1/9 anonim ***** válasza:
28%
Nem normális, egy kis rib@nc!
2011. jan. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%

Arra gondoltál...

Én arra, hogy lehet, hogy mással is megteszi...

De az is lehet, hogy soha életében nem csinált ilyet, csak Te voltál rá ekkora hatással és most ő is éppen azon rágódik, hogy vajon mit gondolsz róla...

Mindkét dolog lehetséges, talán érdemes lenne beszélni erről. (finoman persze, de kideríteni, hogy ez csak neked szólt-e, vagy rendszeresen előfordul nála)

2011. jan. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%

sok ilyen lány van. sztem nincs vele semmi baj.

én kedvelem őket.

2011. jan. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem nincs ezzel semmi gond. Ha ugy alakul miért ne!?

És ha mással is megtette? Csak nem gondolod, hogy aki hetekig-hónapokig húzza, azt nem húzták már meg egy buliban vagy máshol?? Ugyan már...

2011. jan. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%

"De az is lehet, hogy soha életében nem csinált ilyet, csak Te voltál rá ekkora hatással és most ő is éppen azon rágódik, hogy vajon mit gondolsz róla..."


Ja, ez a hivatalos verzió, amit a lány aztán szépen bead minden egyes baleknak, akivel csak dolga akad. Ha ezt komolyan elhiszed, az nagyon kényelmes, mert megnyugtatod magad, de r.hadt nagy önbecsapás.


És nem tudom ki hogy van vele, nem is érdekel, nekem az olyan lánynak nincs értéke, akiért nem kell semmit sem tenni, hanem elsőra odadobja magát. És nem csak azért, mert mással is megtette/megteszi. Ez emberi természet kérdése. Van aki megelégszik az átlagossal, a közönségessel, van aki meg nem. Én például nem. Soha nem kezdenék olyan lánnyal, aki az első néhány alkalommal már odaadja magát.

2011. jan. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
"Arra gondoltam ha velem, akkor mással is megteszi!" - És te most amúgy különbnek érzed magad? Ő meg gondolhatja azt, hogy te minden lányt le akarsz fektetni az első randin. Azt hiszem, egálban vagytok... Tudod a szex (jó esetben) két ember döntésén múlik, akár első randin vagytok, akár nem.
2011. jan. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%
Attól hogy valaki első randin szexel nem jelenti azt hogy nem hűséges és nem monogám.
2011. jan. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam, aki azt írta, hogy lehet, hogy soha nem csinált ilyet, és ő is azon rágódik, hogy mit gondolsz róla.

És hogy miért írtam ezt? Mert nő vagyok és ez velem is megtörtént. És nem magyarázkodás volt, valóban előtte ilyen nem volt és tényleg azon rágódtam, hogy mit gondolhat rólam a srác....

Ezt csak azért írtam le, mert látom, hogy van, aki szerint ez csak duma...

2011. jan. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 BlackSword ***** válasza:
51%

Abba nem gondolt bele senki, ha nem lennének ilyen lányok, akkor nem lennének azok a nagy "kan" pasik, akiknek ennyi meg annyi lány megvolt...


Másrészt pedig ha lehet, akkor miért ne... Nem az a fontos, hogy megtörtént-e, mert nem csak az határozza meg az emberek értékét, hanem az is, hogy hogyan kezelik a dolgot az esemény után...

2011. jan. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!