Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek abban az esetben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek abban az esetben, ha szeretek egy lányt, de nem lehetünk együtt?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, hogy a lány sokkal jobbat érdemel, mint én. Pedig szeretem, de nincs semmi közös bennünk. Neki egy nagyon jó családja van, igazából nekem is, de mostanában sok a probléma nálunk. Sajnos, én nem vagyok akkora sportember mint a lány, pedig én is sportolok, de neki az a legfontosabb az életében. Most nem tudom, hogy mit tegyek, legyünk együtt, vagy barátok legyünk.


19/F


2011. jan. 23. 15:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne legyél hülye, magadban csak a rosszat látod. Gondold át az egészet, a párkapcsolat lényege nem az, hogy egymáshoz hasonlítgassátok egymást, hanem jól meglegyetek. Ha szereted, miért kéne ilyen hülyeségeken gondolkozni? lépj a tettek mezejére. hajrá
2011. jan. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mondjuk öt kéne megkérdezned mielött eldöntöt, hogy "együtt legyünk vagy ne legyünk együtt"
2011. jan. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem akkor jó egy kapcsolat, ha egyformák vagytok. Hanem ha szeretietek egymást és van közös érdeklődési körötök is.
2011. jan. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

De a csajnak amúgy bejössz? akkor fejezd már be az önsajnáltatást, meg a magad alábecsülését, és jöjjetek össze. Ha nem jönnél be a csajnak és azért mondanád ezeket, akkor még megérteném a nyafogást, de így??? magadat sanyargatod.



18/F

2011. jan. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Most azért miért ne jöhetnétek össze? :) Nem kell ahhoz egyformának lenni :)
2011. jan. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, bejövök a csajnak, sőt kimondta, hogy szeret, de nem szerelmes belém, csak szeret. Na ez most mi?
2011. jan. 23. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!