Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetünk még újra együtt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetünk még újra együtt? (többi lent)

Figyelt kérdés
Barátnőm 9 és fél hónap után most szakított velem, egy másik srác miatt. Barátnőm 15, én 16 ez a srác meg most lesz 20 éves. Nem tudta elmondani, hogy pontosan miért akar vele lenni, és azt mondja, hogy még engem is szeret. Csak arra lennék kíváncsi, hogy szerintetek lehetünk-e még újra együtt, vagy esetleg hogyan szerezhetném vissza. Ja és még fogunk találkozni így is csak én még mindig nagyon szeretem. És vissza akarom kapni. Idióta válaszokra nem vagyok kíváncsi csak olyanra aki komolyan tud mondani valami értelmeset.
2011. jún. 17. 16:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
NEM, NEM LEHETTEK
2011. jún. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%
Szard le a fejét! Ezt mint nő mondom neked. Semmi sem idegesít jobban egy nőt mintha nem foglalkoznak vele. Próbáld meg nélküle élni az életedet. Mozdulj ki lássa rajtad hogy élénk fiatalember vagy és van benned valami plusz. Miért van egy 20 évessel? Mert 20 éves, és elmondhatja hogy 20 éves barátja van. De amint azt látja majd hogy már nem érdekel téged...ha téged szeret menni fog vissza hozzád. Ha meg nem legalább tisztán fogsz látni.
2011. jún. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Soha ne várj senkire, mert magaddal b@szol ki. Tudom, hogy fáj, meg szereted, de ő már nem akar téged. Mással akar lenni, mást akar csókolni, ölelni, másra gondol napközben stb. Lépj tovább, mert akkor sérülsz a legkevésbé.
2011. jún. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

értem.

Most még megpróbálok kicsit lenyugodni mert nagyon kikészített. Meg azt mondta, hogy azért akar vele lenni, mert akkor úgy is kb 1 hónap múlva ment volna tönkre a kapcsolat. De egyáltalán nem volt semmi baj a kapcsolatunkkal. Csak azt mondja, hogy ebben a srácba van még valami ami neki kell most és ez az, hogy ő érettebb.

2011. jún. 17. 17:17
 5/15 A kérdező kommentje:
legalább is körülbelül ezt lehetett kivenni a szavaiból.
2011. jún. 17. 17:18
 6/15 anonim ***** válasza:

Ne haragudj kérdező, de ez a csaj nagyon bunkó. :S

Sz@rd le.

Az én pasim ugyanezt csinálta... Sőt, úgy, hogy egy suliba jártunk, és amikor meglátott beszólt, leszólt (az alsó emeletről felszólt, ha a terme előtt mentem el, akkor meg kiszólt xD).

Tapasztalatból mondom, hogy hagyd a pics@'ba.

2011. jún. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Játszik veled. a legjobb, ha elfelejted. Azt hiszi, hogy nagy arc, egy 20 éves srácot hülyített be. Tudom, hogy szar lesz, de sajnos ez van, tedd magad túl rajta. Lehet, hogy egy hétig, hónapig, esetleg tovább rossz lesz, de utána úgyis találsz majd valakit, aki nem fog egy idősebb miatt elhagyni.

És amúgyis, ha egyszer már elhagyott, megteheti mégegyszer...

2011. jún. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
felmelegítve még a lecsó se jó.
2011. jún. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Azert kiváncsi lennék olyanra is aki esteleg ujra aztán együtt lett a barátnőjével. Persze akkor megpróbálok valakit keresni magamnak.
2011. jún. 18. 23:28
 10/15 A kérdező kommentje:
Csak a srác fűzte meg mert ha nincs akk nem lett volna semmi
2011. jún. 19. 10:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!