Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennek így van esélye? Vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek így van esélye? Vagy a nemzetiségünk miatt nem lehetünk együtt?

Figyelt kérdés
Magyar vagyok. A szerelmem szlovák. Én félek attól, amiket mondanak a két ország közötti viszony alapján. Ez kihathat a kapcsolatunkra? Az ő családja, barátai elfogadnának engem?
2011. aug. 23. 20:26
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Nos, a szerelem mindent legyőz! De készülj fel, hogy ott, amit hallottam nagyon utálják a magunkfajtákat! De ő amolyan szlovák szlovák, vagy rendes magyar, akit a történelem egy más "országba" sodort?
2011. aug. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
igen, magyar, 10 km-re a határtól.
2011. aug. 23. 20:31
 3/9 anonim ***** válasza:
Hogy ha ott laksz a határ mellet vagy Szlovákiába mi akadálya lenne az meg két ország között történik nem hinném hogy közétek fog állni. Ennyi úgy hogy ne hagyd ott őt.
2011. aug. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem simán működhet a kapcsolatotok, a szüleiről meg mi sajnos nem tudunk semmit szóval csak sok szerencsét tudunk kívánni..:S
2011. aug. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Működhet a dolog de inkább a barátod jöjjön ide mint te menj oda. Ugyanis a szlovákok utálják a magyarokat de ez fordítva nemigazán jellemző.
2011. aug. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%
ha szlovákiai magyar akkor miért szlovákozod le?
2011. aug. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, ha ő magyar, akkor nem szlovák! És ha nem szlovák, akkor a szülei sem azok. Ha a szülei sem szlovákok, nem fognak gyűlölni a magyarságod miatt. És ha valami magyarlakta településen lakik nincs gond! És ne szlovákozzuk le, ha kérhetem a felvidéki magyarokat, mert ők, nem azok!

Az első voltam

2011. aug. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ugyanez a helyzet velem a párom kinti magyar, elég rossz helyen (Nitra) és akárhányszor kimegyek mintha az emberek tudnák hogy magyar vagyok... elég gáz érzés hogy mindenhol rozsdás késeket kell szimatolni, nem is szoktunk esténként elmenni sehova. viszont a szülei kedvelnek, apjával a legnagyobb haverok vagyunk szal ezzel nincs gáz. ha meg ilyen közel laktok egymáshoz pláne nem lehet gond:) sok szerencsét:)
2011. aug. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi mindekinek a választ! utolsó: nem, sajnos mi nem lakunk közel egymáshoz, ő 10-re van Mo-tól, de én sajnos messze vagyok onnét. azért köszi:)
2011. aug. 24. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!