Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szülők! Hagyjam ezt? Fontos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülők! Hagyjam ezt? Fontos, lent bőv.

Figyelt kérdés

A lányom 16 éves,és egy 19 éves sráccal jár. Normális a gyerek,csak félek hogy lefekteti vagy valami,jövőhéten nála alszik,és tudom hogy védekeznének,csak olyan fura ez az egész. 3 hónapja járnak,és szoktam látni amikor nálunk van a fiú,hogy fentről lefelé nézegeti a lányomat,meg simogatja a karját,szerintem tuti eszükbe fog jutni. Engedjem hogy nála aludjon? Nem tiltom amúgy.

Köszönöm

39/N


2011. jan. 23. 16:29
 1/9 anonim ***** válasza:
szia,szerintem engedd, had aludjon ott,ha tiltod annál jobban akarni fogják,és akkor a családi légkör sem lesz a régi!!szerintem tud a leányzód magára vigyázni,és tudják mind2-en hogy ilyenkor mit hogyan kell csinálni!!
2011. jan. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A srác szobájának az ajtaja zárható,szerintem ezzel nem lenne gonduk. Csak azért féltem.
2011. jan. 23. 16:35
 3/9 anonim ***** válasza:
Hat megtiltani nem tudod, ha megis megtiltod, azzal csak azt erned el, hogy nem szolna, ha valami problema lenne. Az, hogy eszukbe fog jutni, nem kerdes, egeszen pontosan mar reg eszukbe jutott, es azt se tudhatod, hogy nem tortent-e meg meg.
2011. jan. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha megtiltod,akkor hazudozni fognak.Sokkal egyszerűbb,ha kézenfogod a lányodat és elviszed nőgyógyászhoz,és akkor nem leszel idő előtt nagymama.Mindennek eljön az ideje.És a gyerekek felnőnek.Nehéz elfogadni,de muszáj,mert különben elfordul tőled.
2011. jan. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

nem csak tiltàs és engedés létezik..

normàlisan leülhetnél beszélni vele, hogy szeretnéd ha még vàrna egy két évet, legalàbb meglàtja, hogy a sràc tényleg szereti e.

ha nem hàt nem.. elég nagy làny..ha azt hiszi magàról

2011. jan. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"normàlisan leülhetnél beszélni vele, hogy szeretnéd ha még vàrna egy két évet"


lol hol élsz te? 1-2 év? Egy kapcsolatban fontos a szex.

3 hónap után úgyis látja a lány, hogy a pasi milyen.

Ha csak a szexre kellene a lány akkor 2 hét után otthagyta volna, ismerem az ilyen pasikat.

2011. jan. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
beszélgess vele erről, és vidd el nőgyógyászhoz, szerintem.
2011. jan. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

nem kell együtt aludni ahhoz, hogy szexelni tudjanak...

én is azt mondom, hogy inkább beszélgess el a lányzóval, megakadályozni ezt úgysem tudod, viszont talán tehetsz azért, hogy ne legyél idő előtt nagymama, vagy ne kapjon el a gyermek valami kórságot.

2011. jan. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Inkább otthon biztonságban szeretkezzen, mint este az utcán, vagy a Plaza wc-jében. :)
2011. jan. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!