Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hagyjam el?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A gondom az, hogy nagyon szeretem a páromat, de hétvége óta mikor elment nélkülem bulizni.. azóta kezdem úgy érezni, hogy a részemről olyan, mintha 'se vele, se nélküle' kapcsolatban vagyok.. mármint ezt úgy értem, hogy nem akarom elhagyni mert fontos számomra, de ha nem látom az egyáltalán nem baj. Szerintetek mi lehet az oka? Lehet , hogy csak azért van mert még soha nem volt komolyabb kapcsolatom?
2011. okt. 31. 07:13
 1/1 anonim ***** válasza:
ez természetes, ilyen mindenkivel megesik hogy hirtelen nem érzi hogy jajj de hiányzik ha elvan pár napig vagy nem látja. majd ha találkozol vele megint és akkoris ez a, á minek van itt érzés van. akkor dobd ki. addig maradhat
2011. okt. 31. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!