Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ha lenne barátotok és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha lenne barátotok és szeretőtök, és szóbakerülne, és a szerető közölné a pasitokkal hogy vele csal a barátnőd, akkor megsértődnétek? Vagy hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés
2009. febr. 4. 10:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%

A szeretőt általában titokban tarják...de milyen dolog az hogy beáruljon?

és egyáltalán milyen dolog az , hogy a barat mellett még szerető is legyen?

amugy megsértődnék...de egyben magamra haragudnék....elvesztem a párom a saját hülyeségem miatt....



16L

2009. febr. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%

Igazság szerint, nagyon nem sértődnék meg, hiszen, számomra a barát az barát, és nem tartanék mellette szeretőt az tuti.


Más kérdés, hogy elvárható lenne a szeretőtől, hogy nem szól róla.

De jogtalannak érezném a megsértődést. Esetleg a barát részéről ennél nagyobb amplitúdójú érzelmeket és indulatokat igen. De nem sértődnék meg, magamat sodortam volna ilyen helyzetbe.

2009. febr. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Felvehetlek msnre? Sürgős a dolog és valakivel megszeretném beszélni konkrétumokkal.
2009. febr. 4. 10:49
 4/13 A kérdező kommentje:
az elsőnek szólt
2009. febr. 4. 10:49
 5/13 A kérdező kommentje:
ha igen írd meg a címed lécci privátban. köszi
2009. febr. 4. 10:50
 6/13 anonim ***** válasza:
67%

Bocs ez lemaradt, igazad van , hogy nem örülsz neki, de nem sértődhetsz meg.

A második vagyok.


-fizikuslány-

2009. febr. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

félrekefélsz és még te sértődj meg? :D

nem erkölcsi példát akarok most neked adni, én is volt ilyen helyzetben (szerelmi3szög) de eszembe nem jutott volna megsértődni... ez ezzel jár. vagy lebuksz, és buksz mindent, vagy időközben megjön az eszed és kirúgod a szeretődet, vagy van még biztosan pár variáció :)

de ez egy ilyen játék, ott a lebukás veszélye. ennek tudatában vágtál bele, hát nincs min megsértődnöd, csak magadra haragudhatsz, de majd sajnos úgyis utólag leszel okos, mint ahogy ez lenni szokott :(

2009. febr. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
nem én sértődök meg hanem a csaj
2009. febr. 4. 11:36
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
áhááá, akkor bocsi, kicsit félreértettem a kérdést, azt hittem hogy a csajszi tette fel, akinek jelenleg 2 pasi van az életében. de ezek szerint akkor a szerető posztot betöltő srác írta ki a kérdést. jól sejtem hogy el akarod mondani a lány pasijának hogy te is a képben vagy? talán olyan célból hogy hátha akkor csak a tiéd lenne a csajszi?
2009. febr. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
ha ennyi esze van a lány szeretőjének, hogy beárulja a pasijánál..akkor az nem csak szerető, hanem barát akar lenni.. de igen, megsértődnék...
2009. febr. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!