Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondhatnék neki?

Figyelt kérdés

Van egy lány az osztályban akinek szerintem bejövök. De, amikor odamennék hozzá, akkor semmi ötletem sincs mit mondhatnék neki?Hogyan közeledjek hozzá? Ötletem sincs.


15F


2011. jan. 23. 21:59
 1/3 anonim ***** válasza:
szia mizu? :D
2011. jan. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
"Szia! Józsi vagyok, az osztálytársad. Van kedved délután a {tetszőleges_vendéglátóipari_egység}be eljönni velem megenni egy {tetszőleges_étel}t?"
2011. jan. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
figyeld, hgoy mikor lesz alkalom arra hogy egalább pár szót váltsatok, onnantól könnyen megy minden, saját tapasztalat
2011. jan. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!