Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnék közeledni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék közeledni egy fiúhoz, aki tetszik nekem, ám nem ismerem őt, csak többször láttam már; mit mondhatnék neki először?

Figyelt kérdés

A gond még az, hogy ő 4 évvel idősebb nálam. Ez jelenthet akadályt? Nagyon szeretném őt megismerni, de nem akarom rögtön kinyilvánítani, hogy tetszik nekem. Lenne közös témánk, ebben biztos vagyok, de nem tudom, hogy kezdhetném el a beszélgetést... Tudnátok valami ötletet, tanácsot adni?

15/l


2011. aug. 22. 16:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Hol szeretnél vele?
2011. aug. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hol szeretnél velem?
2011. aug. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Veled sehol. -.-"

Normális válaszokat kérek, írhattok saját tapasztalatot is. Köszönöm.

2011. aug. 22. 16:12
 4/8 anonim ***** válasza:
Honnan ismered? Hol láttad? Hol tudnál vele kapcsolatba lépni?
2011. aug. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Egy lovas helyen láttam, ahol én is megfordulok párszor. Egy bemutatón szerepelt.
2011. aug. 22. 16:42
 6/8 anonim ***** válasza:
Oda mész hozzá, elmondod neki, hogy nagyon jól szopsz! Utána mennek a dolgok maguktól, ki is fogja próbálni a tehetséged rögtön.
2011. aug. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem kezdd azzal, hogy köszönsz aztán elbeszélgetsz vele az egyik közös témátokról(én a zenét ajánlom, ha ez a közös),amennyiben a srác "vevő rád", ezzel sínen is van egy jó ismerkedés.A korkülönbség meggondolandó, ha ő 19, akkor valószínűleg dolgozik, vagy egyetemre/fősulira jár, ami megnehezíti a dolgokat, illetve ha elmélyülne a kapcsolat(remélem csak akkor) ott lesz a jó öreg szex dilemma, mivel ő már mégiscsak egy 19 éves férfi.Mondjuk én tudom magamról hogy nem szoktam fiatalabb lánnyal kezdeni, sőt korombelivel sem, mivel kicsit idősebbekkel általában sokkal jobban kijövök.De lehet hogy ő nem ilyen.

Sok sikert

18/F

2011. aug. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsónak köszönöm szépen a választ! :) Igen, közös téma lehet a zene, és a lovak is. Sajnos tényleg nagyon keveset tudok róla, de ez már egy elég jó elindulás lehet.
2011. aug. 23. 08:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!