Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » SEGÍTSÉG! A nővérem 9,5 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SEGÍTSÉG! A nővérem 9,5 év után azt mondja kiszeretett a barátjából. Mit mondhatnék neki, hogy rájöjjön hülyeséget csinál? Gyorsan írjatok! Most csomagol!

Figyelt kérdés

Mivel tudja, hogy nem értjük mit fenét csinál ezért elköltözik, bár szerintem nem kéne. Szerintem nem is tudja hová megy.


Kérlek mondjatok valamit aki megbánta, hogy ilyen hosszú idő után szakítottak mit tehetnék, hogy gondolkozzon ne csak ész nélkül csináljon itt minden hülyeséget...


2011. aug. 22. 20:05
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt érzi kiszeretett belőle akkor ennyi. Valószínűleg jobban tudja mit érez mint te.
2011. aug. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Elhiszem ha jobban tudja de más kapcsolatban is vannak hullámvölgyek mégse mennek el otthonról az isten tudja hová...
2011. aug. 22. 20:14
 3/25 A kérdező kommentje:
És mégsem szakítanak csak mert állítólag 2 éve elhanyagolta, pedig szerintem nem is! Ez elég hülye egy indok...
2011. aug. 22. 20:15
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjátok békén a magánéletét és nem fog menekülni.
2011. aug. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
87%
Mégis honnan veszed, hogy nem hanyagolta el? Te jársz a sráccal vagy ő? Ne legyél már te az okosabb amikor a nővéred magánéletéről van szó.
2011. aug. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
1 házban élünk onnan tudom és gyakorlatilag mindent látok, érzek... Szerintem a barátja mindig is sokkal jobban szerette, mint ő.
2011. aug. 22. 20:20
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
És? Ha ő nem szereti akkor nem kötelessége mellette maradni. Szabad emberek vagyunk.
2011. aug. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Nem kötelessége, de pokolian nagy hülyeséget csinál és nehéz csak úgy nézni mintha minden rendben lenne...
2011. aug. 22. 20:23
 9/25 anonim ***** válasza:
Szerintem veled csalja a nővéredet.
2011. aug. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Csalja a halál...


Itt nem volt közületek olyan aki szakított ennyi év után és rájött, hogy hülyeséget csinált?

2011. aug. 22. 20:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!